Sayfa 656/846 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon
Arama sonucu : 6761 madde; 5,241 - 5,248 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. tekrar aldım ama iyi mi ettim bilemedim
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

2.  Alıntı Originally Posted by orhanfb Yazıyı Oku
    kimsede ses yok
    Nasıl ses çıkaralım ki bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete sanırım bugün tabana demir atacak..yıllar önce netaş da bu filmi seyretmiştim.ha dönecek ha buran dönecek derken sekiz yıl geçti o dönecek dediğimiz rakamlara gelemedik...yapacak bir şey kalmadı bu saat ten sonra...hakkımızdan hayırlısı olur inşallah..bunlar benim şahsi düşüncemdir..kimse dikkate almasın...ytd

3. Tahtaya ekstra ceza aldırmak için kasıtlı hareketler olabilir. Bu alış ve satışlar aracı kurumlara faturası ağır bir şekilde kesilecektir. Meydan boş değil şu SPK olmasa tam kan emici şu aracı kurumlar. Garibanın elinden resmen çaldılar alın terini ,

4. Bu kadar dibe vurdurup kaldırıp yine vurmak milletin üç beş kuruşunu gasp eden sayın Tahta yapıcı ve anlaşmalı aracı kurumlar kazandığınız paraları inşallah Kanser ilacı alarak geçirirsiniz

5.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Tahtaya ekstra ceza aldırmak için kasıtlı hareketler olabilir. Bu alış ve satışlar aracı kurumlara faturası ağır bir şekilde kesilecektir. Meydan boş değil şu SPK olmasa tam kan emici şu aracı kurumlar. Garibanın elinden resmen çaldılar alın terini ,
    Şuan ekstra cezalık bir durum yok ortak...bu hareketler gayet normal... bu kadar beklentisi olan hisseyi kolay kolay yedirmezler, aşağı yukarı dökecekler ki senden benden toplasınlar malı... sabırla bekleyenlerden olduk allahın izniyle ekmeğimizi yiyeceğiz... perşembe hem spk onay beklentisi hemde bürüt takas bitiyor normal işleme başlıyor... hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Şuan ekstra cezalık bir durum yok ortak...bu hareketler gayet normal... bu kadar beklentisi olan hisseyi kolay kolay yedirmezler, aşağı yukarı dökecekler ki senden benden toplasınlar malı... sabırla bekleyenlerden olduk allahın izniyle ekmeğimizi yiyeceğiz... perşembe hem spk onay beklentisi hemde bürüt takas bitiyor normal işleme başlıyor... hakkımızda hayırlısı olsun inşallah

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aynen dostum çok gerildim. Vertigom azdı

7. Ben takaslara baktığımda Kasım ayının başından bu yana tahta sahibi olan isyat ın lot miktarını arttırdığını görüyorum ve onu takip edip beklemeyi yeğliyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. iş yat ky kurumudur.

orada miktar artıyorsa muhtemelen ky almıştır.

tabi bence.

Sayfa 656/846 İlkİlk ... 156556606646654655656657658666706756 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •