Sayfa 660/845 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon
Arama sonucu : 6757 madde; 5,273 - 5,280 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Alıntı Originally Posted by bilselc Yazıyı Oku
    Şirketler resmi açıklamayı iş yatırımın temettü sayfasına yapmıyor...kap 'dan takip ederseniz...yalnız fikriniz değil yanında bilginizde olur

MI 8 SE cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ne bilgisi

Amaç ne

Şirket verdi bedelsizi açık ve net

O kişi aleni imkansız der neye göre hayret

Spk onayı bekleniyor dendi o kadar.

YTD
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

2. Yarın 4 saatlikte 2871,9 rakamını geçerse trend pozitif yakıyor. Endeks ters hareket etmezse yarın da pozitif bir görünüm bekliyorum. Perşembe günü zaten tüm cezaların bitişi ve spk gündemiyle yine fena geçmez. Egeen ve konya bizden daha hızlı olma sebebi fiyatlarının ucuz olması bana göre. Karton ise perde arkasındaki kahraman bana göre Al, sat tavsiyesi değildir.

3. Bugun daha güçlü sanki

SM-G950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

4. yarın ceza bitiyor . birde onay çıkarsa katmerli olur diye beklentim var.. onay uzarsa hisse üzerinde baskı oluşabilir

5. Resmen konya egeen hatrina gidiyormuşuz gibi..insanın zoruna gidiyor vallahi ,sanki bedelsizi onlar açıklamış

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. [QUOTE=kaybeden1;4974169]Resmen konya egeen hatrina gidiyormuşuz gibi..insanın zoruna gidiyor vallahi ,sanki bedelsizi onlar açıklamış

Peki onlar düşuşe geçerse bunun durumu ne olur acaba..ytd

7. [QUOTE=sorp;4974247]
     Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Resmen konya egeen hatrina gidiyormuşuz gibi..insanın zoruna gidiyor vallahi ,sanki bedelsizi onlar açıklamış

Peki onlar düşuşe geçerse bunun durumu ne olur acaba..ytd
    Işin o kısmını hiç düşünmek bile istemiyorm

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by Lithium Yazıyı Oku
    Yarın 4 saatlikte 2871,9 rakamını geçerse trend pozitif yakıyor. Endeks ters hareket etmezse yarın da pozitif bir görünüm bekliyorum. Perşembe günü zaten tüm cezaların bitişi ve spk gündemiyle yine fena geçmez. Egeen ve konya bizden daha hızlı olma sebebi fiyatlarının ucuz olması bana göre. Karton ise perde arkasındaki kahraman bana göre Al, sat tavsiyesi değildir.
    Dün dediğim baremin üzerindeyiz şu an. Gün sonu düne benzer artış oranı ile kapayacağımızı umuyorum
    Perşembe ise assolist belli :D

Sayfa 660/845 İlkİlk ... 160560610650658659660661662670710760 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •