Sayfa 671/845 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon
Arama sonucu : 6757 madde; 5,361 - 5,368 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by teknikçiabi Yazıyı Oku
    Ek 26461
    1 yıl önce söylemiştim Kartonsan 'ın Afyon gibi olacağını herkes 300-400 arasında bezmiş iken.
    Piyasalar beklentileri satın alır, gerçekleri satar. Bu nedenle sonra yine ağlama duvarına dönüşmesin bu forum.
    Tüm yatırımcılara sağlıklı günler, bol kazançlar
    Şu grafiğe baktıkça saç baş yoluyorum biri acilen şu grafiği kaldırsın , tek teselli yanı hisseyi 6,000 den bölmüşsün aferin )): Not: Yanımda paylaşsan şu grafiği Macbook u kafana vurmuştum )):

2.  Alıntı Originally Posted by teknikçiabi Yazıyı Oku
    Ek 26461
    1 yıl önce söylemiştim Kartonsan 'ın Afyon gibi olacağını herkes 300-400 arasında bezmiş iken.
    Piyasalar beklentileri satın alır, gerçekleri satar. Bu nedenle sonra yine ağlama duvarına dönüşmesin bu forum.
    Tüm yatırımcılara sağlıklı günler, bol kazançlar
    Kartn Afyon gibi mi yükselmiş bak bakalım son 1 aydır kan kusturdu . BİST son 1 ayda yükselirken bu 2500-3000 arasında debelendi durdu 1 aydır öyle kazık gibi bir grafik de çıkarmadı nakkaş gibi işliyor zalım tahtacı . Git bi de kartonculara sor 1 aydır ne çekiyorlar tahtacının elinden

3. arkadaşlar nacizane benim gördüğüm bu kağıdı 3000 TL üzerine taşımak istemiyorlar hisse her 3000 TL üzerine atışlarda tekrar 2800 TL lere taşıyor tahtacı. sanırım buralardan bölünecek 110-120 TL lerden bölündükten sonra belki götürür tahtacı ama öncesi için bence pek umut kalmadı.umarım ben yanılırım.
    kesinlikle yt değildir.
    Son düzenleme : orca1001; 12-12-2020 saat: 00:12.

4.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    arkadaşlar nacizane benim gördüğüm bu kağıdı 3000 TL üzerine taşımak istemiyorlar hisse her 3000 TL üzerine atışlarda tekrar 2800 TL lere taşıyor tahtacı. sanırım buralardan bölünecek 110-120 TL lerden bölündükten sonra belki götürür tahtacı ama öncesi için bence pek umut kalmadı.umarım ben yanılırım.
    kesinlikle yt değildir.
    Benim düşüncem de sizinkine yakın ama tam emin olmak için onay geldikten sonra nekadar yükseleceğini görmek lazim... 2 haftadır bıraktığı izlenim sanki onay geldiğinde 1 tavan yapacak sonra yataya saracak gibi görüyorum, belkide bizi terse yatırım malı alıp gidecek kestirmek zor...

Nasip de varsa nasibimizi alırız yoksada cani sağolsun kartonun...

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Benim düşüncem de sizinkine yakın ama tam emin olmak için onay geldikten sonra nekadar yükseleceğini görmek lazim... 2 haftadır bıraktığı izlenim sanki onay geldiğinde 1 tavan yapacak sonra yataya saracak gibi görüyorum, belkide bizi terse yatırım malı alıp gidecek kestirmek zor...

Nasip de varsa nasibimizi alırız yoksada cani sağolsun kartonun...

haklı olabilirsiniz hocam ama bence spk nın revizyon istemesi aslına bakarsanız %90 bölünmenin onaylanması anlamına gelir bu haberden sonra gitmesi gerkirdi ama götürmediler. bu durumda bence artık haftaya belki bir ihtimal sizin dediğiniz gibi son bir tavan daha yaptırıp bölecekler kağıdı.

6.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    arkadaşlar nacizane benim gördüğüm bu kağıdı 3000 TL üzerine taşımak istemiyorlar hisse her 3000 TL üzerine atışlarda tekrar 2800 TL lere taşıyor tahtacı. sanırım buralardan bölünecek 110-120 TL lerden bölündükten sonra belki götürür tahtacı ama öncesi için bence pek umut kalmadı.umarım ben yanılırım.
    kesinlikle yt değildir.
    Bence tahtanın kaçtan bolunecegini sahibinden başkası bilmiyor... tıpkı kayıtlı sermaye tavanını 2024 e uzatıp bir akşam ansızın bedelsizi açıkladığı gibi....kimse beklemiyordu bedelsizi ama geldi...bakalım onay gelsin gerisi kısmet...
    YAZDIKLARIM SPK KURALLARI GEREĞİNCE AL-SAT-TUT ÖNERİSİ TAŞIMAMAKTADIR...

7. Şahsen şirket sahibi olsam gücüm varsa allah ne verdiyse görürdüm tahtayı)) sonuçta malın çoğu kendilerinde... ve sermaya arttırımı yapmak için kimse acele etttirmedi, sıkıştırmadi, başlarına silah dayamadılar, kendileri aldı bu kararı, demem o ki tahtaya sahip olmasalar süreç dahada uzardı...

8. Herkes şahsi fikrini belirtti naçizane ben de belirtmek istiyorum. Bu kağıdı bu fiyat aralığında tutmalarının nedeni bölünme kabul edildiğinde belki de daha da yükselebilir olduğu için. Çünkü bu kağıt bölünmeden 4 bin 5 binlere gitse hem herkes karını alıp çıkardı hem de kağıda rağbet az alırdı. Şahsi düşüncem ytd.

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 671/845 İlkİlk ... 171571621661669670671672673681721771 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •