Sayfa 699/845 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon
Arama sonucu : 6757 madde; 5,585 - 5,592 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. pazartesi yönü belli olur, 1 taban daha yerse akıbeti birsanın meşhur %4000 bedelsizi gibi olur.

2. Brisa ve Netaş tan aynı darbeleri yedim.
    Rheag de de battım. 6.15 ten 0.70 oldu.
    2000 li yılların başında, Pamukbanka el kondu.
    Yapı Kredi de de battım.
    Şimdi bu da batırır mı diye düşünüyorum.
    YTDeğildir.

2008 giriş borsaya çok itelediler. O yüzden 2 tane göstermelik bırakmıştım. Kaçtan bölünür bilmem. Herkesin hakkında hayırlısı olsun.

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4. Herkesin mali parası kendine...2100 maliyetim oraya gelir gelmez bilemem ama oraya kadar tutarım...baktım hala düşüyor satar çıkarım, bir hayaldi gerçekleşmedi derim başka hayellere dalarız... elinde hissesi olmayanda çok dert etmesin bizleri )

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Arkadaşlar öyle bilinçsiz yazılıyor ki..
    Başka hisselerin küçük oranlı BEDELLİ haberlerindeki etkiyi niye burada örnek veriyorsunuz..
    %200-500 bedelli yapmış batık ve spek hisselerin hareketleriyle kıyaslamayın..
    Yıldiz pazarda olan bir hissenin borsa tarihine geçecek BEDELSİZ artırımı 10 senede bir gelir..
    Alın size iddia..
    %2000 üzerinde bedelsizi kaç şirket verebilir.Belkide bundan 10 sene sonra toplasan 2 şirket ya verir ya vermez..
    Bırakın algıcıları..
    Afyonun gelmiş geçmiş en büyük sermaye artırimina şahit olup..... tarihi Brisa bölünmesinden önce hisseye giren.... Netaş ın unutulmaz rekorlu sermaye artırımına katılmıs biri olarak yazıyorum..
    Bu oranlı bölünme bir elin parmakları kadar yok..
    Belkide bundan sonra zor olacak..
    O yüzden nadir olan bir olayın içindesiniz.KEYFİNİ ÇIKARIN..
    Yarın düzeltme diyenler tavanda bekleyen emirleri burada paylaşacağım..
    Dediklerim çıkmazsa burada yazmayacağıma erkek sözü veriyorum..
    Hisseyi alamayanların üstüne gitmeyin..onlarda insan sonuçta..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Galiba yazmayı bırakacaksınız bundan sonra

bedelsiz zaten fiyatlamıştı bugun ki hayalden öte değildi.

6. iş bankası pazartesi GLYHO 20 milyon lotu mutlaka tabana yazmalı. Orada iş bankası mı büyük GLOBAL mi anlaşılır.

7.  Alıntı Originally Posted by MK13 Yazıyı Oku
    iş bankası pazartesi GLYHO 20 milyon lotu mutlaka tabana yazmalı. Orada iş bankası mı büyük GLOBAL mi anlaşılır.
    O kadarını bilmem ama bugün sanki hesapta olmayan şeyle mi oldu Acaba ? Global nerden çıktı bugüne kadar sesi çıkmayan?

8.  Alıntı Originally Posted by kaybeden1 Yazıyı Oku
    Herkesin mali parası kendine...2100 maliyetim oraya gelir gelmez bilemem ama oraya kadar tutarım...baktım hala düşüyor satar çıkarım, bir hayaldi gerçekleşmedi derim başka hayellere dalarız... elinde hissesi olmayanda çok dert etmesin bizleri )

Kartn un senin maliyetine gelmesi için Bist in çökmesi lazım , Allah korusun ... Sıkıntı yok herkes at gözlüğünü çıkartsın ve kısa vade bakmasın , zamana bıraksın Kartn gideceği yeri hak ediyor...

Sayfa 699/845 İlkİlk ... 199599649689697698699700701709749799 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •