Sayfa 715/849 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon
Arama sonucu : 6790 madde; 5,713 - 5,720 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    bence kalan mallarıda vermek için ve aynı zamanda buralardan alan abilerin
    yukarıdan verebilmeleri için çift tepe yaptırma ihtimalleri var.

orası olursa son çıkış noktası olabilir

tabi bence.
    Sayın turquaz şahsen bende aynı düşünceyi besliyordum en azından kendisinin sattığı tepeyi bir daha görmesi gerektiği yönünde etik olanda buydu ama bunu yapmadı şu saatten sonrada yapma şansı kalmadı.Hisseye olan bütün güveni yıktı..Yapmak isteseydi 3000 üzerinden döndürmesi lazımdı..Şahsi düşüncemdir..lütfen dikkate alamyın

2. Cevap cok net....

mal cikisi oluyor...mal yediriolar yani....

Alıntı Originally Posted by mkardes Yazıyı Oku
    Arkadaşlar,üç defa tabanı bozdu yine taban.Yorumlarınız.Ben ilk defa böyle bir olayla karşılaşıyorum...!

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by KARSEL Yazıyı Oku
    borsa da ilk hissemi 1989 yılında aldım yıllardır ilk defa böyle bir hareket görüyorum. 10 gün taban olan hisse gördüm ama aynı seans da böyle işleme ilk defa şahit oluyorum( BIST 100 de)
    Bu şu demek geçen cuma da aynısını yaptılar. Zirve fiyatlarda hacim patlaması varsa ve taban bozup tekrar taban yapıyorlarsa genel kanı birileri mal boşaltıyordur diye düşünülür. Herzaman böyle olur mu yuzde yuz hıcbırşey kesin değildir borsada.. Geçen söyledik mutlaka stopunuz olsun diye. Stop candır can kurtarır. Telafısı zor olan zararlardan kurtarır. Ama halen daha ben bu fıyatlardan kartn alıp para kazanacağım diyen bir kitle var. Borsada kartn un hareketini yapmaya namzet ve kartn dan feyz alan bir sürü senet var onları kovala ama yok illa yuzde bır ihtimalin olduğu yerde gezeceğim diyor bızım ky..

Mesela otokar beş tane on tane karton yapar. Teknoloji üretiyor adamlar kartn üretmiyor ama halen daha bır kartn olamıyor.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. taban ve 6580 lot satıcı var emir sayısı 560
    "iyi bir kalçanın, iyi bir beyinden daha fazla prim yaptığı, bir ülkede
    hiçbir şey değişmez." Tupac Shakur

5. taban kapatması hiç iyi olmadı
    "iyi bir kalçanın, iyi bir beyinden daha fazla prim yaptığı, bir ülkede
    hiçbir şey değişmez." Tupac Shakur

--adamlar, yıllardır KONYA ile ekuri şeklinde hareket ettirdiler..çoğu kişinin bir gözü her zaman KONYA da olmuştur...kopnyadakilerin de burda....

--diğer tarafı hep yşil ve ndeksten yukarıda göstererek basiretleri ne güzel bağlatıyorlar....algı ustası olmuşlar...

--yıllardır...aslan ve afyon çimento arasında vardır bu ekuri durumu....ama onlar A harfi ile beraber sektör birlikteliği vardı..

--şimdi çoğu kişiyi ayakta tutan algı....babalar-büyükler...şu fiyatlardan o kadar çok maldılar....asıl onlar düşünsünler....benimki devede kulak sayılır diye kendi kedini kandıracak.....o yüksek fiyatlardan alanlar acaba gerçek alıcılar mı??? yancı mı??

7. Bugünkü takası paylaşabilecek arkadaşlar var mı?

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by demisas Yazıyı Oku
    Cevap cok net....

mal cikisi oluyor...mal yediriolar yani....
    cuma verdiler bu gün ky onlara verdi yarın sanırım biraz eksi olur ve tekrar canlanır ölü eşegi dereye çekerler tilkiler kurtlar kuzgunlar yesin diye bu hınzır da artık toparlamalı yoksa ky bir ürktümü kucaklarında patlar ama onlar genede zarar etmes uzun orta vade bir beklenti oluşturur bu hınzırlar ben oldum olası sevmedim bu keratayı ama 5-10 lot genede atmıştım bir kenara
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Sayfa 715/849 İlkİlk ... 215615665705713714715716717725765815 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •