Sayfa 738/845 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon
Arama sonucu : 6758 madde; 5,897 - 5,904 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by mzffr Yazıyı Oku
    Birkaç sene önce pozisyon açan sabır gösterse 1'e 12 kazanmış ve binlerce lotunu tavandan satma imkanına sahip hala eleştiriyorsunuz Karton'un tahta yapıcısını. Bu muhafazakar görüşlerinizi değiştirmeniz için ne gerekiyor? Tahta açık isteyen güncel fiyattan satabiliyor.
    sn mzffr :iş öyle olmuyor, isteyen satamıyor benim aracı kurum yatırım finasman ben satamıyorum.
    "iyi bir kalçanın, iyi bir beyinden daha fazla prim yaptığı, bir ülkede
    hiçbir şey değişmez." Tupac Shakur

2.  Alıntı Originally Posted by orca1001 Yazıyı Oku
    sayın karsel hesaplamanız doğru fakat benim sorum acaba 1 e tamamlanamayan küsürat hisseler ne olacak mesala benim elimde 211.44 lot olacak yarın

sn:orca1001 aracı kuruma bağışlanıyor veya yazılı emir verip satıyorsunuz.( bilgisayar ve telefon ile önceden olmuyor idi değişti mi bilgim yok)
    "iyi bir kalçanın, iyi bir beyinden daha fazla prim yaptığı, bir ülkede
    hiçbir şey değişmez." Tupac Shakur

3. Satamayınca almaya çalışıyorum.
    YTDeğildir.

4. akıl önemli bir nimet

dün satanlar daha yüksekten almaya girişmiş. neden çünkü görünen fiyat 90 tl idi. halbuki 2500 den almış oldu kerizler ne değişti dunden bugune?

ayrıca fk degerleri hatalı! hangi aklı evveel yaptıysa yanlıslık olmus. karton fk su an 2.25 değil. 60

5.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    612 bin lot.

Patroncuğumuz bilir.YTd

Bazılarımızın dediği DEDE

Neden dede yaşındanmıdır.?
    teşekkürler
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

6.  Alıntı Originally Posted by adonisleo7 Yazıyı Oku
    akıl önemli bir nimet

dün satanlar daha yüksekten almaya girişmiş. neden çünkü görünen fiyat 90 tl idi. halbuki 2500 den almış oldu kerizler ne değişti dunden bugune?

ayrıca fk degerleri hatalı! hangi aklı evveel yaptıysa yanlıslık olmus. karton fk su an 2.25 değil. 60
    Dün satan bugün tavan olacağını biliyor muydu? Olmuşun üzerine konuşmak kolay. Ya da dün sorsan kaç kişi bugün tavan olacak derdi borsa böyle bir şey işte

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Ben satabiliyorum.
    Size virman yapalım sayın Kubilayhan bende .77 adet var neredeyse 1 lot

8. Virman için, kendi bankanıza yazılı dilekçe ile başvuru yapıyorsunuz, ayrıca belirlenmiş masraf ta alıyorlar.
    Yani astarı yüzünden pahalı geliyor.
    Benim hesapta; eskiden kalma bir çok eksik lot var, ayrıca 2001 yılından kalma Egs Holding lotları da duruyor.
    Ben de yıllarca rahatsız oldum bu durumdan, ama yapacak bir şey yok, sonraki sermaye arttırımlarında, belki düzelir.
    YTDeğildir.

Sayfa 738/845 İlkİlk ... 238638688728736737738739740748788838 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •