Sayfa 742/850 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon
Arama sonucu : 6799 madde; 5,929 - 5,936 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    tüm kurumlar için geçerli, bildiğim kadarıyla....zaten kimse satmayacağı için fiyatı tavana çektiler...

diğer yüksek bedelsiz potansiyelli aşırı şişmiş olan borusan gurubu, alcar vs bu tavanı kullanarak dibe kadar mal verildi...(kartonun tabanlarından sonra artık bedelsiz hikayelerinde tedirginlik zirveye çıktı..)
    Ben vakıftan işlem yapıyorum. Cuma günü hesaba geçti ve ilk veri gelince hisse fiyatını da güncellendi. Hatta kısmi olarak biraz kar realizasyonu da yaptım.

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    tüm kurumlar için geçerli, bildiğim kadarıyla....zaten kimse satmayacağı için fiyatı tavana çektiler...

diğer yüksek bedelsiz potansiyelli aşırı şişmiş olan borusan gurubu, alcar vs bu tavanı kullanarak dibe kadar mal verildi...(kartonun tabanlarından sonra artık bedelsiz hikayelerinde tedirginlik zirveye çıktı..)
    Sizin hisseniz yok sanırım. Mesajlarınız hep sattırmaya yönelik.
    780 den 3.500 lere giden bir hisse ilk defa önemli bir kar realizasyonu yaptı.
    İşlemler çoğaldı, yeni yeni maliyetler oluştu, bence telaş edilecek bir durum yok.
    İsteyen satar, isteyen tutar, ama tahtacının ne düşündüğünü kimse bilemez.
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

3.  Alıntı Originally Posted by fugi06 Yazıyı Oku
    26 lot alan 2500 TL yakın fiyata almış olur
    1 lot 25 yavruladığı için...

Şu an 1 lot alan 94 tl ödüyor...
    Bende bu şekilde düşünüyorum. Diğer oranları bilmem. Şirket aynı şirket. Kar aynı kar. Şu algı var bölünen senet tekrar bölündüğü değeri elbet görür diye. Belki de ondandır. Bir üstat açıklarsa öğrenmek isterim. Ben kısmen azaltıp + 2 hisseye böldüm. Biraz defansif. Ama terk etmedim. Portföyüm %100 den 30 a düşürdüm. Kartonsan ı. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Blackwhite1903 Yazıyı Oku
    Ben vakıftan işlem yapıyorum. Cuma günü hesaba geçti ve ilk veri gelince hisse fiyatını da güncellendi. Hatta kısmi olarak biraz kar realizasyonu da yaptım.
    verdiklerinden eskilerin toplamından fazla mı?

Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Sizin hisseniz yok sanırım. Mesajlarınız hep sattırmaya yönelik.
    780 den 3.500 lere giden bir hisse ilk defa önemli bir kar realizasyonu yaptı.
    İşlemler çoğaldı, yeni yeni maliyetler oluştu, bence telaş edilecek bir durum yok.
    İsteyen satar, isteyen tutar, ama tahtacının ne düşündüğünü kimse bilemez.
    --bedelsiz bittikten sonra, insanlar pd/dd ve f/k ye ve sektördeki gelişmelere bakacaklar...o zaman neyi görecekler...

7. 27 lott vardı Perşembe akşamı Cuma saat 10:00 itibariyle 713 lottu. Fiyat da günceldi. Bir kısmını sattım geri kalanlar da hesapta duruyor

Alıntı Originally Posted by blackwhite1903 Yazıyı Oku
    27 lott vardı perşembe akşamı cuma saat 10:00 itibariyle 713 lottu. Fiyat da günceldi. Bir kısmını sattım geri kalanlar da hesapta duruyor
    sattığın 27 den fazla mıydı?

Sayfa 742/850 İlkİlk ... 242642692732740741742743744752792842 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •