Sayfa 766/846 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816 ... SonSon
Arama sonucu : 6762 madde; 6,121 - 6,128 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. ne olacak bu işin sonu , ?

2. Bölundukten sonra, önceki bilunenlere bir bakın bölunme sonrasi ne olmuş dedik...
    Brisa,netaş,goodyaer vs vs...
    İlk hedefi 70 ler dedik, cevaplar hoş degildi...
    Yaşayarak öğrenmek her zaman iyidir, hafizadan silinmez....

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. 73 ten sert döner diye umut ediyorum

4. Dede yine sahtekar rolüne geçmiş ,
    kaç gün düşüyor, 8 mi oldu 9 mu oldu?
    sizin yerinizde olsam sizi koruyacağım diyen , ama olanları izleyen SPK 'yı Cimere şikayet ederim..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

5. Arkadaşlar herkese bol kazançlar ilk defa bu kağıt tan almak istiyorum nasip olur da alırsam toprağa bir fidan dikmek niyeti ile alacağım.Bunu takip eden değerli arkadaşlar bu konuda ne tavsiye ederler şimdiden herkese teşekkürler...

6.  Alıntı Originally Posted by ASYERGE Yazıyı Oku
    Evet, O Netaşzedelerden biri benim. Daha bedelsiz haberi gelmeden,yanlış hatırlamıyorsam 175 TL civarı maliyetle girdim. 2 hafta da %100 kazandığımı hatırlıyorum. Ama açgözlülük ya! Ama ******** spek çocukları forumlarda 600-700 gidecek,1000 e gidecek diye her forumda yazıyorlardı ya, biz de küçük yatırımcı olarak %100 e doymadık, spek çocuklarının gazına geldik. Bölünme öncesi başlayan düşüş bölündükten sonra da yıllarca,evet yıllarca sürdü. O zamanki sermayemin 4/3 ünü kaybettim. Bırakın bölünme öncesi fiyatları, bölünme fiyatını yıllar sonra geçebildi. İnanmayan varsa açsın Netaş'ın bölünme öncesi ve sonrası grafiklerine baksın. Hatta Netaş'la ilgili BİMER vardı o zaman şimdi CİMER oldu,oraya bile yazdım. Neyse, arkadaşın mesajını görünce dayanamadım ve tercübemi,daha doğrusu yediğim büyük kazığı yazayım da küçük yatırımcı gözünü açsın istedim.

Borsaya yeni girmiş, bedelli nedir, şirkete ne getirir, bedelsiz nedir, şirkete ne getirir bilmeyen varsa söyleyeyim. Bedelsiz sermaye artırımı, kısaca, şirketin halihazırda mali tablolarının farklı bir hesaplarında var olan kaynaklarını sermayeye aktarmasıdır. Yani bedelsiz sermaye artırımında sirkete tek kuruş para girmemektedir. Bedelsiz ile şirket bir cebindeki parayı diğer cebine aktarmaktadır. Asla ve kat'a şirketin değerini artırmamaktadır.

Bu nedenle, bu yazıyı okuyan küçük yatırımcıyı uyarıyorum. Bundan sonra hissenin fiyatı daha çıkar mı bilemem. Ama bildiğim birşey var ki müstakbel Netaşzedeler olacaksınız. Yatırım tavsiyesi değildir Allah rızası için uyarıdır.
    Karton bölünmeden önce, fiyatı aşağı yukarı 3000 ler iken 18-12-2020 tarihinde yazdığım mesaj. Birileri t.ş.k geçmişti kendince. Ne oluyor bu hisseye diyen arkadaşlar için halen geçerlidir yazdıklarım.

Geçmiş olsun.

7. Zaten böyle devam ederse kimse almayacak belki niyetleri de odur. Alan kimse bu kadar zararda çıkmaz diye düşünüyorum.

Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    sibel can ın muhteşem söylediği eser geldi aklıma.....

boşuna bekleyip bakma yollara
    gelmez zalim gelmeyecek unuttu seni
    yanağından düşen gözyaşlarını
    silmez silmeyecek unuttu seni...
    biranda inandın kandın sözüne
    toz pembe göründü herşey gözüne
    gözünden düşsede birgün gelip yüzüne
    gülmez gülmeyecek unuttu seni......

devam eder gider....
    düşsse ne olacak....7 milyar piyasa değeri olan 800 milyon cirolu bir şirketi bölünüyor diye havada mı kapacaklar....yoksa...
    --haberi de fırsata çevirmişler.....tavan olacak algısı verip...devam etmişler...
    --pahallı kağıt demek, kötü kağıt demek değildir....

itiraz edecekseniz...pahallı olmadığına itiraz ediniz...tabii bunun için de alt yapı olması lazım...
    yarın bölününce, az para ile yukarı sert hareket yapabilirler... sonra gene kaldığı yerden...
    .................................................. ........

Sayfa 766/846 İlkİlk ... 266666716756764765766767768776816 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •