Sayfa 84/845 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 6757 madde; 665 - 672 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Vay vay beni çok şaşırttınız bu kadar Bilgili şirketi araştırıp donanımlı insanların bu hissede olduğunu daha doğrusu uzun zamandır kaldığını bilmek inanın çok şaşırdım.İlk bu hisseyi alırken üşenmeden geçmiş yıllardaki yorumları okudum inanın şu son iki günde yazılanların bedelsiz dönemi yazılanlardan hiçbir farkı yok.Arsa hikayesi yıllardır ayni terane 7 milyon kara yazılsa ne olur zarar eden bir şirket değil ki zaten yüzde 5 etkisi olur oda oldu zaten..Sonuç şirket zaten iyi bir şirket işleri tıkırında ama son söz patronda üzgünüm ama yazdıklarınız bu hisse için boş bomboş patron ne derse o oluyor
    lalezar sende mi kaptırdın malını sevgili kardeşim
    ahh lalezar ahh
    Az insan çok huzur

2.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    Kara etkisi falan olmayacak...
    Ancak satılırsa, bir defalık yatırım faaliyetleri karı olarak yazılır...
    O kadar kolay olsa kar etmek,
    Şirket yıllardır üzerinde kurulduğu arsayı 24 milyon gösteriyor bilançoda...
    Yanında ki emsal arsanın dönüm değeri 1 milyon lira üstü..
    420 dönüm araziye değerleme yapsa,
    400 milyon kar mı yazacak...
    Bu tür değerlemeler duran varlıklar içindedir...
    Öz sermayeyi değiştirir..
    Anlaşılan arkadaşların dediği gibi buranın eskilerinin hepsi mallarını satmış.

Şirketlerin yatırım amaçlı duran varlıklarının yeniden değerleme farkları net kara tek seferlik gelir olarak yansıtılırken özkaynaklara da yansır. Bu söylediğinizi okumamış olalım. UFRS muhsabe bilmediğiniz aşikar.

Saygılar

3. arkadaşlar burası loser kampıdır
    çoğunda hisse yok zaten hepsini geçen ay sert düşüşte silkelediler
    şimdide el sallatmaya başladılar
    bunlarda kafayı yiyor şimdi
    Az insan çok huzur

4.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    gerçekten görmediniz mi ?

Bilanço, 21 Şubat 2020 de yayınlanmış...
    Dolayısıyla Sn.ric, siz bunu gerçekten hangi tarihte gördünüz ?
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

5.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Anlaşılan arkadaşların dediği gibi buranın eskilerinin hepsi mallarını satmış.

Şirketlerin yatırım amaçlı duran varlıklarının yeniden değerleme farkları net kara tek seferlik gelir olarak yansıtılırken özkaynaklara da yansır. Bu söylediğinizi okumamış olalım. UFRS muhsabe bilmediğiniz aşikar.

Saygılar
    https://www.dunya.com/kose-yazisi/si...tarilir/395108

Şirkette zaten burada ki uygulamayı yapmış arsa konusunda..

Ayrıca, gerçekten yazdığın gibi ilk çeyrekte bu değerleme kadar bir kar gelirse bilançoya bir hissedar olarak buna en çok ben sevinirim.Muhasebeci değilim,yanlış bir yorum yapmışsam da özür dilerim..

Elinde ki poza göre, ya da elinde hisse olmadığı halde ilgili topiğe yorum yazanlardan ise hiç değilim...
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

6.  Alıntı Originally Posted by Radyocu Yazıyı Oku
    https://www.dunya.com/kose-yazisi/si...tarilir/395108

Şirkette zaten burada ki uygulamayı yapmış arsa konusunda..

Ayrıca, gerçekten yazdığın gibi ilk çeyrekte bu değerleme kadar bir kar gelirse bilançoya bir hissedar olarak buna en çok ben sevinirim.Muhasebeci değilim,yanlış bir yorum yapmışsam da özür dilerim..

Elinde ki poza göre, ya da elinde hisse olmadığı halde ilgili topiğe yorum yazanlardan ise hiç değilim...
    Sıkıntı yok Sn. Radyocu, herkes muhasebe bilmek zorunda değil ancak böylesi net ve teknik konularda yorumlarımızı daha dikkatli yapmamız gerekir. Şirket hissedarı olarak memnun olabilirsiniz yani.

Saygılar

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Vay vay beni çok şaşırttınız bu kadar Bilgili şirketi araştırıp donanımlı insanların bu hissede olduğunu daha doğrusu uzun zamandır kaldığını bilmek inanın çok şaşırdım.İlk bu hisseyi alırken üşenmeden geçmiş yıllardaki yorumları okudum inanın şu son iki günde yazılanların bedelsiz dönemi yazılanlardan hiçbir farkı yok.Arsa hikayesi yıllardır ayni terane 7 milyon kara yazılsa ne olur zarar eden bir şirket değil ki zaten yüzde 5 etkisi olur oda oldu zaten..Sonuç şirket zaten iyi bir şirket işleri tıkırında ama son söz patronda üzgünüm ama yazdıklarınız bu hisse için boş bomboş patron ne derse o oluyor
    5maqyısda bir haber cıkmazsa kimse kalmaz merak etmeyin :D

Sayfa 84/845 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •