Sayfa 841/846 İlkİlk ... 341741791831839840841842843 ... SonSon
Arama sonucu : 6762 madde; 6,721 - 6,728 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Eşyanın tabiatına aykırı hareketi ne kadar daha sürdürebilmek. Fiyatı 2 katına çektiği için eli rahat gibi davranıyor ama fiyatın burada durmayacağını kendide biliyir. Sen 3 sene hissenin ırzına geç sonra numara çek. Hede oradan, yuride ense trasini görelim.. ytd

2. Diğer hisselerden kar yapanları ezmek üzere bekliyor. Bu düşük kaldı bide buna basalım diyenlere nasıl basılır gösterir. Denemesi acı verir ytd

3. Sever bizim enişte malını bedavaya vermeyi. İyilik damarı tuttumu tutar, 3 sene malı bedavaya dağıttı zaar

4. Bunu taban olarak yazdım deftere enişte

5. Hipneligin resmini Abidin bile bundan güzel cizemezdi eniste

6. Arkadaşlar daha önce de borclanmisti toplamda 300 milyon oldu bu borclanma bedelsiz icin olabilirmi

7. Durduk yerde kayıtlı yi 5 milyar gibi epey yüksek bir yere çekti. Hareketlerde hiç normal değil, sanki son üzerinde kalanları silkeleyip atmak istiyir gibi. 1 aydır 140 kısır bandında yukarı aşağı yapıp duruyor. 3,5 senedir de hissenin içinden geçti. Ne bileyim hersey beklenir bundan. Ben açıkçası daha ucuz.bir kağıt bulamadığım için bundayım. Büyük resme bakıyorum. İflas etmedikten sonra tüm takip ettiğim kağıtlara göre bundan ucuzu yok. 2.kat artan fiyata rağmen ytd

8.  Alıntı Originally Posted by pm204 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar daha önce de borclanmisti toplamda 300 milyon oldu bu borclanma bedelsiz icin olabilirmi
    Bu kadar göstere göstere olabilirmi. Pek sanmıyorum

Sayfa 841/846 İlkİlk ... 341741791831839840841842843 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •