Sayfa 600/846 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon
Arama sonucu : 6761 madde; 4,793 - 4,800 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Bugün elimdeki hisselere ilave olarak 1.900 TL ortalama ile 200 lot daha ekledim. Biz hancıyız, yolculara selam olsun.

2.  Alıntı Originally Posted by maf79 Yazıyı Oku
    Bugün elimdeki hisselere ilave olarak 1.900 TL ortalama ile 200 lot daha ekledim. Biz hancıyız, yolculara selam olsun.
    Dün düşünüp yapmak istediğimi siz yapmışsınız tebrik ederim

3.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Kent ve bfren temmuz ayında brut takasa girdiğinde açılışta taban açılıp sonra Kent günü tavana yakın kapatmıştı....Bfren ise o günü taban açıp tavan kapatmıştı.

Tabii ki karton bu hisselere göre çok büyük hacimli bir hisse ne olur bilemeyiz ama herşeyin hayırlısı. 4 işlem günüdür tavanlara nasıl sevindiysek yarın taban kapatırsak aglamayacagiz....Nasip bakalım .
     Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Çok haksız bir karar idi.Vay ve demiş ,şok olmuştum. 3 ay ceza olsaydı bedelsiz onayı ve bölünme ile brut takasli hissede mal pazarlama aşaması çok zor olurdu.

1 aylık ceza çok iyi oldu.Çünkü bedelsiz onayı tahminen 40-50 gün sonra gelir yani brut takas bittikten sonra ...Böylelikle de spekler hisseyi yukarı surerlerken kredili mal olanlar da olur ....
    Bedelsizlerin yıllardır AĞASI OLAN MÜBAREKLER yine şaşırtmadı......Kent ve Bfren den sonra KARTON da brüt takası tavan açıp TAVAN kapattı.......!!!

Bedelsiz hisselerini SEVİYORUM ÜLEEEEENNNNN.........!!!!

Sağ kalan ortaklarıma selam olsun......!!!!!

4. ........................!!!!!

5. Vallahi büyük cesaret buralardan almak ben yavaş yavaş çıkıyorum çünkü korkuyorum 1 milyona yakın kar var 2 buçuk haftada benden alan da kazanır inşallah ne diyim

6.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Dün düşünüp yapmak istediğimi siz yapmışsınız tebrik ederim
    Hocam içinden gelen sesi dinleyeceksin.

7.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Vallahi büyük cesaret buralardan almak ben yavaş yavaş çıkıyorum çünkü korkuyorum 1 milyona yakın kar var 2 buçuk haftada benden alan da kazanır inşallah ne diyim
    Hayırlısı olsun

8.  Alıntı Originally Posted by maf79 Yazıyı Oku
    Bugün elimdeki hisselere ilave olarak 1.900 TL ortalama ile 200 lot daha ekledim. Biz hancıyız, yolculara selam olsun.
    gercekten ıyı cesaret alttan malıyetınız varsa ıyı hos ama burdan bu kadar lot alıp durabılmek? ben cıktıkca satıyorum gerı gelirken rahat olmak ıcın cıddı kazandırdı saolsun karton hemde son zamanlarda endeks düşmüşken dedeye zamanında cok kızdık ama affettırdı su anda

Sayfa 600/846 İlkİlk ... 100500550590598599600601602610650700 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •