Sayfa 693/849 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon
Arama sonucu : 6792 madde; 5,537 - 5,544 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Hocam senin yazdığın şeyler doğru olabilir ama biz en azından ben tavan ya da taban bekleyen biri değilim. Ben yıllarca bu güzide kağıdı tutacağım ama sana arkadaş tavsiyesi Sen önce gün sonunu bekle.
     Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Tavandaki lot miktarıni sorcaktik sabah hani dünden beri yaygara koparmayin boşuna dedik yok olmazsa yazmam diyenler çıktı
    HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dikkat edin dünde uyardım bazıları fazlaca gaz veriyor hem burda hem egeende mali görende yukardan çıkıyor

3.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Arkadaşlar öyle bilinçsiz yazılıyor ki..
    Başka hisselerin küçük oranlı BEDELLİ haberlerindeki etkiyi niye burada örnek veriyorsunuz..
    %200-500 bedelli yapmış batık ve spek hisselerin hareketleriyle kıyaslamayın..
    Yıldiz pazarda olan bir hissenin borsa tarihine geçecek BEDELSİZ artırımı 10 senede bir gelir..
    Alın size iddia..
    %2000 üzerinde bedelsizi kaç şirket verebilir.Belkide bundan 10 sene sonra toplasan 2 şirket ya verir ya vermez..
    Bırakın algıcıları..
    Afyonun gelmiş geçmiş en büyük sermaye artırimina şahit olup..... tarihi Brisa bölünmesinden önce hisseye giren.... Netaş ın unutulmaz rekorlu sermaye artırımına katılmıs biri olarak yazıyorum..
    Bu oranlı bölünme bir elin parmakları kadar yok..
    Belkide bundan sonra zor olacak..
    O yüzden nadir olan bir olayın içindesiniz.KEYFİNİ ÇIKARIN..
    Yarın düzeltme diyenler tavanda bekleyen emirleri burada paylaşacağım..
    Dediklerim çıkmazsa burada yazmayacağıma erkek sözü veriyorum..
    Hisseyi alamayanların üstüne gitmeyin..onlarda insan sonuçta..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Hocam tavandaki lot miktarı mumkunmu kaç bin bekliyor

4.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    Tavandaki lot miktarıni sorcaktik sabah hani dünden beri yaygara koparmayin boşuna dedik yok olmazsa yazmam diyenler çıktı
    Sayın wracker belki yakıt alıyordur sonu iyi biter umarım....

5.  Alıntı Originally Posted by Rzgtl Yazıyı Oku
    Hocam senin yazdığın şeyler doğru olabilir ama biz en azından ben tavan ya da taban bekleyen biri değilim. Ben yıllarca bu güzide kağıdı tutacağım ama sana arkadaş tavsiyesi Sen önce gün sonunu bekle.

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Umarım tavannolur kağıt bendede varken neden istemez insan siz şunu anlayın kağıt bedelsiz diye zaten 500 denbgeldi dünkü haber sürpriz deildi sabah tavan açar şu kadar olur olmazsa yazmam felan algı bazı arkadaşlar ne dedi güzelce herşey olabilir aynen öyle de geç millete mali yıkmak olmasın amaçları

6. 15 dakika mola!

7. Amaç al-sat yaptırmamak için ceza aldırmak mı

8. Şimdi "KARTN.E işlem sırasında sürekli işleme ara verilmiş, tek fiyat emir toplama başlamıştır."
    Bu durumu açıklayabilecek bir arkadaş var mı acaba.

Sayfa 693/849 İlkİlk ... 193593643683691692693694695703743793 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •