Sayfa 347/850 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 6796 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Alıntı Originally Posted by BakiÇınar Yazıyı Oku
    Yapılan yatırım için kullanılan kredinin son taksidi nisan 2021de ödenecek diye biliyorum...
    Doğru muyum...?

Sorunuzun yanıtı...

2.  Alıntı Originally Posted by bsm Yazıyı Oku

Sorunuzun yanıtı...
    Bu önemli bilgi/hatirlatma..tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Kartn ihracatın payı toplam cironun 2019 da %21 .. Abd Pandemi öncesi yoktu kağıt ürünlerinde, Çin den kayan talebin yansıması var rakamlar gelince göreceğiz
    ben durdo patronu ve kasad başkanın sözlerini baz alıyorum bildiğim kadarıyla durdo bizim müşterimiz en kötü dolaylı yoldan ihracat etkisi olur ama bende 500 den satsam bu tür çıkarımları boş veririm sinirimden saldırırım sağa sola
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Boşver hocam, sen temel olarak güzel bilgiler vermeye devam et. 500'den portfönünü %75'ini boşaltanlar napacağını şaşırdı

4. 9 nisan 2021 de yatırımın bitmesi öngörülmüş

Ama ödeme varsa onun nezaman biteceği yazmıyor

Ben böyle anladım

Özlediğimiz paydaş profili tebrikler .. Teşekkürler herkes bilgi paylaşsa bişeyler öğrensem
     Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Bu önemli bilgi/hatirlatma..tesekkurler

Sent from my iPhone using Tapatalk

6.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Kartn ihracatın payı toplam cironun 2019 da %21 .. Abd Pandemi öncesi yoktu kağıt ürünlerinde, Çin den kayan talebin yansıması var rakamlar gelince göreceğiz
    ben durdo patronu ve kasad başkanın sözlerini baz alıyorum bildiğim kadarıyla durdo bizim müşterimiz en kötü dolaylı yoldan ihracat etkisi olur ama bende 500 den satsam bu tür çıkarımları boş veririm sinirimden saldırırım sağa sola
    Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

...Değişik ambalaj ürünleri ihracatı olabailir ama kartonsan ın İngiltere ötesi denizaşırı ihracatı yok ,eminim.Elimde günlük izlediğim liman verileri var yani olsa sevinirdim tabi ama mantıksız buldum sadece.Hisse fiyatını tahtada dönen operasyonla ilintili bir mevzu değil tabi bu konu...İyi bildiğim bir konu hakkında kesin bilgi benimkisi...

Buda çok önemli bir detay teşekkürler üstadım...
     Alıntı Originally Posted by d_kozmos Yazıyı Oku
    Sn. kasvet gayri resmileri bilemicez tabii ki ama kapa bildirilenlerden en son tepe satışı ne zaman oldu. Benim bildiğim en son küçük ortak oycan 12 kasım-16 kasım 2015 tarihinde 35.000 lotu ortalama 301,14-Tl o zaman ki kur ile ortalama 104,64 USD ile satmıştı ki 2015 yılında tepe fiyatı 355 di güncellenmemiş hali ile. Çünkü o yıl seçim belirsizliğinin olduğu haziran ayında 206-212 arası alıp yarısını 330 lu fiyatlardan satmıştım kalanlara ise pek dokunmadım çok az bir kısmı ile satıp aldım. Asil gıda tarafında ise Ağustos -2013 ile başlayıp bu sene Mart ayındakiler ile toplam 160.412 lotu ortalama 260 TL (ki faiz ile değerleme yaparsanız fiyat 500 leri geçer) dolar olarak ise ortalama 74 USD ile alındı ve Asil gıda tarafından bu 7 yıllık süreçte hiç satış olmadı bilginiz olsun. Asla ytd...

Mesela mısır ispanya bizim ağırlıklı ihracat bölgelerimiz o konuda liman verilerini görüyormusunuz ve abd ihracatı uçak kargo ile olma ihtimali yok mu bilmediğimden soruyorum
     Alıntı Originally Posted by Anatolien Yazıyı Oku
    ...Değişik ambalaj ürünleri ihracatı olabailir ama kartonsan ın İngiltere ötesi denizaşırı ihracatı yok ,eminim.Elimde günlük izlediğim liman verileri var yani olsa sevinirdim tabi ama mantıksız buldum sadece.Hisse fiyatını tahtada dönen operasyonla ilintili bir mevzu değil tabi bu konu...İyi bildiğim bir konu hakkında kesin bilgi benimkisi...

Sayfa 347/850 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •