Sayfa 602/846 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon
Arama sonucu : 6761 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. İş yatırım tahtanı 81 yüzdesini tutuyor
    Bugün geleni aldı
    Alışta birinci
    Hiç şu kadar primli havaları yok adamlarda
    Bugün gevşedi de ne oldu yine tavanda 1000 lot alışla kapattı
    Ben şahsım adına bekliyecem
    Ytd aman

2. Hocam helal olsun
    3 sene beklemissiniz masallah
    Tebrikler
     Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Nasip kismet. Ellame stratejin olsa farketmiyor. Basiretin baglanir. Al a basacakken deprem olur vs vs. nasibin kismetin bir zamani var. o zaman gelirsede neye elini atsan tavan gider. Velakin canini skma.

Kartn icin ise yarinki tavan benim hedefe ulastiriyor. 2500 tl civari hedefim var. bedelsizin ilk gununden beri belirttim. Ilk banko hedef 1250 yi goruruz oncesi icin lotlariniza sahip cikin demistim. Sonrasinda ise 2500 hedefimi her gun belirttim. Yarinki tavan gorurse tahmini 2400 kusurlerden cikacagim. Bire on gibi bir kazanc birakacak insallah. Kartn spekeddini uc yil bekletti ama guzel prim yapti hissemiz. Konya tarafinda 900 lerden cikma planim vardi 880 den donduk. Yalniz dusus sirasinda kel alaka sermaye haberi atmasi ve brute sokmak icin bi asagi bi yukari yapmalari sonrasi onda da haber beklentimi en uste cikardim. Suan icin onu tasimaya devam edecegim.
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by kitmiricimoku Yazıyı Oku
    Hocam helal olsun
    3 sene beklemissiniz masallah
    Tebrikler

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sagol dostum. Allah hepimize kazancimizi agiz tadi ile yeme nasip etsin. Kartn beklememizin mukafatini fazlasiyla verdi.

4. Merhaba,bölündükten sonra kağıt gider mi?Öngörüsü olan var mı?

5. Kaçtan bölünür sizce?

Etiler R de hergün %50 marj yaptiran mübarek kardeşler mi 14500 tl o tahtada beklemem ile 150000 oldu 2-3 haftada
     Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Bedelsizlerin yıllardır AĞASI OLAN MÜBAREKLER yine şaşırtmadı......Kent ve Bfren den sonra KARTON da brüt takası tavan açıp TAVAN kapattı.......!!!

Bedelsiz hisselerini SEVİYORUM ÜLEEEEENNNNN.........!!!!

Sağ kalan ortaklarıma selam olsun......!!!!!
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

7.  Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Etiler R de hergün %50 marj yaptiran mübarek kardeşler mi 14500 tl o tahtada beklemem ile 150000 oldu 2-3 pahaftada
    Cokiyi para rüya gibi

8. Merhaba işlem dondurma esnasında veri görebilen var mı?

Sayfa 602/846 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652702 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •