Special Days Image
Sayfa 262/844 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon
Arama sonucu : 6747 madde; 2,089 - 2,096 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Vking eksi 211 pddd )
    Bakab 33 fk
    Kaplm 4.33 pddd

..
    Ne denir, sabır.... Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Arkadaşım ya çok iyi niyetlisin ya da bu işlerde çok acemi yaşı epey genç bir kardeşimizsin. Bunun 3. bir şıkkı yok. Ne diyelim çok uyardık, umarım yıllar sonra biz yanılırız sen haklı çıkarsın.

Alıntı Originally Posted by demir61 Yazıyı Oku
    Vking salgın öncesi fiyatın %20, Kaplamin % 72, Bak Ambalaj % 25 üzerine çıkmış, Tire salgın öncesi fiyatlarda, Olmuksan ve bu kağıt ise salgın öncesi fiyatlara ulaşmamış bile.
    Olmuksan 4,94 dü zirvesi bugün haftalıkta al vererek 5,16 kapadı.

Bu hissede karton la aynı zamanlardan beri vardı bende ben çıktım hisseden.YTD.

Kardeşim de hala var.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Tam bir adilik ve kedi fare oyunu.

Hep kazanan kedi.YTd.

3,4 gün artı kapattırmıyor.

460 üzeri teyitli kapamıyor.

493 tavan yaptığında bile ertesi gün 474 kapadı.

ertesi gün 466.90 açıp günü içi 474 görüp 458,50 kapadı tahtayı.

Günlük olumluya döndü 457 üzeri kalmalıydı kaldı.

Pazartesi de bu rakamlar gözlenmeli.

YTD.

aşşağıda 445 ve 434 rakamlarıda kulak arkası dursun bakalım.YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

https://www.haberler.com/dunyanin-en...223323-haberi/

Şu şirketlerin arasında kartn da olsaydı keşke belki vardır belki olacaktır, inşallah olur...

Kasad başkanı abd ye ihracat %70 küsür arrtı demişti, kaç kağıt karton cu var ki az da olsa kartn da satışa dahilse?? habere göre wall mart için bu başlangıç devamı gelebilir..

Umutlarımı rasyonel, haber data ve gelişmelerle sağlamasını yapmaya özen gösteriyorum çok hayalperestsin diyen olursa özeleştri yapmaya başlıyacağım kaptırmak da istemiyorum kendimi ama gidişatda o yönde..
    .
    Hayırlı tatiller cümleten..
    Hafta sonu okumalara devam edelim bakalım..

Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize..

5. Kapasite kullanımında sorun yok. Satışları zaten çok iyi. Mantaliteyi değiştirmeli. Düşük temettü ödemesiyle yerinde sayar. Yıllardır bedelsiz hikayesi devam ediyor. Gerçekleştirerek güven vermeli.
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    https://www.haberler.com/dunyanin-en...223323-haberi/

Şu şirketlerin arasında kartn da olsaydı keşke belki vardır belki olacaktır, inşallah olur...

Kasad başkanı abd ye ihracat %70 küsür arrtı demişti, kaç kağıt karton cu var ki az da olsa kartn da satışa dahilse?? habere göre wall mart için bu başlangıç devamı gelebilir..

Umutlarımı rasyonel, haber data ve gelişmelerle sağlamasını yapmaya özen gösteriyorum çok hayalperestsin diyen olursa özeleştri yapmaya başlıyacağım kaptırmak da istemiyorum kendimi ama gidişatda o yönde..
    .
    Hayırlı tatiller cümleten..
    Hafta sonu okumalara devam edelim bakalım..

Allah mahçup etmesin inşallah bizi bir an önce yükselsin hedefimize..

6. Ah be arkadaşım biz yıllardır bu güveni bekliyoruz, lakin adam ve akrabaları tatlı tatlı para kazanıyoruz diye orda burda konuşuyorlarmış.Yukarıdan sat aşağıdan al. Çeşmenin başında kendileri var, manüpilasyonun kralını yapıyor, ama elimizden birşey gelmiyor (Burada uzun zaman önce yazan bir arkadaşımızın paylaşımından öğrenmiştik) ÜNAL için Güven hiçbirşey, PARA HERŞEY dir!Ne yapacaksa artık yapsın, kottan mı çıkacak, ittir olup gidecek mi ne yaparsa yapsın, ömrümüz çürüdü bu .avşağın şirketinde. Yıllardır yedi sülalesine gırla gidiliyor, duymaması imkansız, adamda öyle bir surat olmuş ki kösele! Umurunda değil.
     Alıntı Originally Posted by livehuman Yazıyı Oku
    Kapasite kullanımında sorun yok. Satışları zaten çok iyi. Mantaliteyi değiştirmeli. Düşük temettü ödemesiyle yerinde sayar. Yıllardır bedelsiz hikayesi devam ediyor. Gerçekleştirerek güven vermeli.

7.  Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Ah be arkadaşım biz yıllardır bu güveni bekliyoruz, lakin adam ve akrabaları tatlı tatlı para kazanıyoruz diye orda burda konuşuyorlarmış.Yukarıdan sat aşağıdan al. Çeşmenin başında kendileri var, manüpilasyonun kralını yapıyor, ama elimizden birşey gelmiyor (Burada uzun zaman önce yazan bir arkadaşımızın paylaşımından öğrenmiştik) ÜNAL için Güven hiçbirşey, PARA HERŞEY dir!Ne yapacaksa artık yapsın, kottan mı çıkacak, ittir olup gidecek mi ne yaparsa yapsın, ömrümüz çürüdü bu .avşağın şirketinde. Yıllardır yedi sülalesine gırla gidiliyor, duymaması imkansız, adamda öyle bir surat olmuş ki kösele! Umurunda değil.
    Tatli tatli para kazaniyorsa tahtada kottan cikmasi cok aptalca olur

Sent from my iPhone using Tapatalk

8.  Alıntı Originally Posted by Fulcrum Yazıyı Oku
    Nasıl bi sosyopatlıktır anlamıyorum
    Bir şirkete para verip ortak oluyorsunuz sonra başlıyorsunuz şirketi kötülemeye
    Veya şöyle düşünün hangi şirket ürününü kötüleyen reklam reklam veriyor televizyona
    Tam bi düzenbazlık aymazlık
    Yazıktır günahtır insanları burda yıldırıp malını sattırmaya çalışmak veya almak isteyenlere engel olmak
    Yok beğenmiyormusun hisseyi ve patronunu satarsın ADAM gibi çıkarsın buralara da yazmazsın Yok bende Stokholm send var diyosanda gerçekleri yazarsın
    Buralarda dolandırıcılık peşinde koşmaya gerek yok
    Ama önce insan olmak ve Allahtan korkmak lazım
    Sayın fulcrum burada benim onuncu yılım al sat bilmem ben yatırımcıyım.Her yatırımında bir karşılığı vardır.Şahsen ben bu karşılığı bekliyorum.Paylaşımının son satırının aslını kendine sakla fotokopisinide patronuna gönder derim.saygılarımla

Sayfa 262/844 İlkİlk ... 162212252260261262263264272312362762 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •