Sayfa 217/848 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon
Arama sonucu : 6779 madde; 1,729 - 1,736 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Zirvelere yakın dolasiyoruz. Endeksin normal şartlarda çok derin inişleri olmaması (101-105 ideal düzeltme aralığı bence )halinde karton 452 494 dalgalanması yaşayacak. Ama bu aylarca sürmeyecek kanaatimdeyim.2. Çeyrekte çok şirket daha berbat bilanço açıklayacak.Iste tamda o dönemde kartonun artı bilanço açıklaması bile değerli hala gelecek. Belki önceki döneme göre bile kıyaslamadan kar yazması bile olumlu gözükecek. Bu bağlamdaki şirketler one çıkacak.Bu 3 aylık süreçte kimler ara vermeden çalıştı durmadı buna bakmak gerek.Ve inanıyorum ki 2. Bilançolar gelmeden bu özellik fiyatlanacak sirketlerde .Dalgalanmanın uzun sürmemesi tezimde bu nenedenledir.Bu kişisel analiz ve görüşümdür. Beni bağlar.ytd..

2. Temmuzdan itibaren fiyatlanmaya baslar..

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Hatta ben bugun bile fiyatlandigini dusunuyorum 495 ten satan spegin bu vasat bilancoda daha asagiyi zorlayabilirdi hele zayif endeks de..bence haziran da endeksi outperform eder..temmuz agustos da absolut getiri olur

4. Öylesine girdim buraya .Hayaller gelmeyen bedelsizler Gerçekler patron denen şahsiyet dün neyse bugün de aynı.zamanınıza yazık sağlığınıza yazık.paranıza yazık verdiğiniz emeklere yazık.

5. Bu tahtada para kazanmak istiyorsan bdsz yokmus gibi davranacaksin o hep aklinin bir kosesinde duracak ama yapacagin islemler ondan bagimsiz olacak..bakin ben de alkim var bdsz verdi malumunuz tahta eski fiyatla 40-45 lerden 114 e kadar cikti simdi 75 e geri geldi..ama bu sadece bdsz olsaydi bu kadar yukselmezdi alkim de ciddi kapasite artisi buyume temettu hepsi var..bdsz tek basina sadece psikolojik etki ve tahtada derinlik yaratir etkisi finansal olarak bir hictir bir cepten diger cebe..yaninda mutlaka onu besleyen operasyonel karlilik olmasi lazim fiyata yansimasi ve kalici olmasi icin..yani kisaca karton icin onemli olan buyume ve karlilik haa bunun yaninda bdsz de olursa piyango..

6.  Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Bu tahtada para kazanmak istiyorsan bdsz yokmus gibi davranacaksin o hep aklinin bir kosesinde duracak ama yapacagin islemler ondan bagimsiz olacak..bakin ben de alkim var bdsz verdi malumunuz tahta eski fiyatla 40-45 lerden 114 e kadar cikti simdi 75 e geri geldi..ama bu sadece bdsz olsaydi bu kadar yukselmezdi alkim de ciddi kapasite artisi buyume temettu hepsi var..bdsz tek basina sadece psikolojik etki ve tahtada derinlik yaratir etkisi finansal olarak bir hictir bir cepten diger cebe..yaninda mutlaka onu besleyen operasyonel karlilik olmasi lazim fiyata yansimasi ve kalici olmasi icin..yani kisaca karton icin onemli olan buyume ve karlilik haa bunun yaninda bdsz de olursa piyango..

Topyekün yanlış.

Bu tahtada para kazanmak için böyle bir tahta hiç yokmuş gibi davranacaksın, bulaşmayacaksın. Bu şekilde kaybetmez ve dolayısıyla kazanmış olursun.

Neler kazanırsın sayalım;

1- Paranı muhafaza edersin ve kaybetmemek sana kazandırır
    2- Sinir sistemin laçka olmaz ve sağlığını kaybetmeyerek gerçek kazanan olursun
    3- Huzurunu kazanırsın
    4- 7/24 sövmeyerek günaha girmemiş olur ahiretine kazanırsın

BİST te kaliteli büyüme ve temettü şirketlerine ortak olarakta üstüne para kazanırsın!

7.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Topyekün yanlış.

Bu tahtada para kazanmak için böyle bir tahta hiç yokmuş gibi davranacaksın, bulaşmayacaksın. Bu şekilde kaybetmez ve dolayısıyla kazanmış olursun.

Neler kazanırsın sayalım;

1- Paranı muhafaza edersin ve kaybetmemek sana kazandırır
    2- Sinir sistemin laçka olmaz ve sağlığını kaybetmeyerek gerçek kazanan olursun
    3- Huzurunu kazanırsın

BÄ°ST’te kaliteli büyüme ve temettü ÅŸirketlerine ortak olarakta üstüne para kazanırsın!
    Valla zaten sizin ve burada daha bir cok kisinin neden burada bu hissede oldugunu gercekten cozemiyorum..bir gun bdsz olacak diye ise Allah sabir versin gercekten

8. En son bildigim kadariyla patron bdsz ihtimalinin önünü kapatti yanlis hatirlamiyorsam..olaganustu bir durum olmazsa pek niyeti yok gibi gozukuyor kisa orta vadede..yanlisim varsa duzeltin

Sayfa 217/848 İlkİlk ... 117167207215216217218219227267317717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •