Sayfa 599/849 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon
Arama sonucu : 6790 madde; 4,785 - 4,792 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Alıntı Originally Posted by kahin06 Yazıyı Oku
    hisseyi alıp, aynı gün satmak için 1 gün beklemeniz gerekiyor.
    teşekkür ederim

2. tavan 700 lotvar su anda kapanma oncesı

3. Brüte meydan okumak buna denir.. Gemide kalanlara selamlar..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

4. Bu nasıl bir taleptir ya ikinci defa tabana yakın yine gelir diye düşündüm gelmedi . kredili olanların malını aldılar bugün galiba

5. Gördünüz mü tavana devam o verilen şeyler abidik gubidik şeyler İnternet yasağı getiremedikleri için yoluna devam eder Kartonsan

Kartonsan a da internet yasağı koyacak baba yiğit yok

6. Şunu tekrar gördüm, aynı yasağa, hisse davranışlarının tepkileri çok farklı. pasta ve tablo paylaşan herkese teşekkürler.

7. Yarın kritik... tavan kapatmazsa sağlam bir düzeltme gelebilir... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

8. Bugün çok acemice hatalar yaptım. Elimde bi miktar vardı zaten. Satmayı asla düşünmüyordum zaten satmadım da. Hatta tabana gelip tavan kapatacağını da hissettim dün kü kaptan sonra. Kenarda nakit daha doğrusu iki hissede 100 bine yakın senetim vardı. Dünden planım tabana yakın olursa o iki hisseyi de şutlayıp karton almaktı ben ne yaptım planı uygulamadım. Üstelik diğer iki hissemden biri eksi 5 yaptı kapanışta şutladım eksi -5 i. Kapanışta 3 lot aldım. Yani kısacası yüZde 19-20 e yakın bugünlük karı kaçırdım ayrıyeten ekleme fırsatını . İşin özü stratejime bağlı kalmadım. Sağlık olsun ama işin özü stratejin olmazsa seans içi karar verirsen bocalıyorsun hata yaptırıyor bu da. Neyse elimizdekilerde devam. Gün sonu yaklaşık extradan 25 bine yakın kazancın kaybı

Sayfa 599/849 İlkİlk ... 99499549589597598599600601609649699 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •