Sayfa 586/846 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon
Arama sonucu : 6761 madde; 4,681 - 4,688 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Çok takıldınız internet işlemine birazdan aksiyon başlıyor artık teorik eşleşmeyi göremiyoruz bende brüt takasta internetten yapılmıyor diye biliyordum sağolsun bir arkadaş daha önce ben yaptım demiş çok büyük olay değil..Bakalım ağa ne diyecek bu işe önemli olan o..

2. Bir iki gun gerileme normal olur. Sonrasinda devam ederiz insallah. Genelde brut haberi dustugu gun basiyorlar hisseye. Sonrasinda toparliyor.

3. abicim ben internetten emri verdim bile bugün kartn için. dün, ondan önceki gün de konyada da verdim. hala internet yasağı diyorsunuz. konya da brüt takasda. karton daha önce de girdi brüt takasa. o zaman da işlem yaptım. değişen yönetmelikleri sitesinde güncellemiyorlar, siz de oradan buradan alıntı yapıyorsunuz.

4. Karga Peynir Tilki
    Akkarton Karakarton
    15 dakika sonra renkli Türkçe sinemaskop olarak yayınlanacak strese iki taraflı olarak hazırım ytd

5. Robot işlemleri gibi sıralı emirler kastediliyor olabilir.
    Şu fiyattan al, şu fiyattan sat gibi...

Alıntı Originally Posted by SERİNOL Yazıyı Oku
    abicim ben internetten emri verdim bile bugün kartn için. dün, ondan önceki gün de konyada da verdim. hala internet yasağı diyorsunuz. konya da brüt takasda. karton daha önce de girdi brüt takasa. o zaman da işlem yaptım. değişen yönetmelikleri sitesinde güncellemiyorlar, siz de oradan buradan alıntı yapıyorsunuz.
    Bende verdim.Sıkıntı yok internette.

YTD
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

7. Hayırlısı bakalım sıkıntı olmayacağını düşünüyorum ama tahtacı bilir

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Arkadaşlar tamamen arz talep dengesine göre fiyatlar, oluşacaktır. İnanın spek bile lu an ne yapacağına karar vermemiştir... Seans açıldığında yatırımcı hareketine göre yön verecektir. Bence bir iki gün daha tavan gitsin... Sonra bir düzeltme olsun... Y. T. D

Sayfa 586/846 İlkİlk ... 86486536576584585586587588596636686 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •