Sayfa 53/843 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 6737 madde; 417 - 424 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Yaw yazmayayım diyorum ama bu temettü memettu hepsi hikaye yahu. Yatırımcıyı ayakta uyutmadan başka birşey değil. Bu kağıt 10 tl temettü verse ne olur vermese ne olur 10÷323= %3 yapar. Hisse yatay piyasada dun bugün zaten %3ten fazla düşmüş . Bana temettü verse ne yazar Allah için. Arkadaş hisse fiyatı yükselmedigi sürece her şey hikaye. Haa temettü veriyor da zaten aynı gün verdiği temettü miktarı kadar fiyatı düşüyor bir de %15 komisyon kesiyor ya o da ful cebimden çıkıyor durduk yere. Hisseye alim gelmese külliyen zarar. Te allam.

Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

takaslardan gördüğüm tahatadaki ekip 150 bin seviyesindeki yabancı takasını 100 e kadar düşürtüp 300-500 hareketini yapmış bu sırada yabancı 100 binde sabit kalıp 500 lerde mal vermemiş taki son olaylar patlak verene kadar yabancı satışlarını mümkün olduğunca alttan karşılamak istemiş olabilirler.
    300-500 hareketinde bulunan ve bu hareket öncesi yatayta hisseyi toplayan kurumlarında takaslarını tektek incelemek lazım gedik iş deniz emeklilik vs...
    Bu arada patron alıp yükseltip satıyor geyiğini bırakın dolaşımdaki hisseler her geçen gün azalıyor bildirim yapma zorunlulugu var yapmasa bile mkk online olarak güncelliyor.son 2 yıla baktığımda 1 lot satış göremedim tamamen alım tarafındalar.
    Aşagıda 2 yıllık takas

Yatırım tavsiyesi degildir.DAM İLE HARMANDA HAKKIM VAR DEME,GÜÇLÜYÜM KUVVETLİYİM MEVKİM VAR DEME,ADAMI SIRT ÜSTÜ YERE VURAN VAR,KARA KARINCAYI GECE GÖREN VAR.

4. şirketin iş yapmasıyla ilgili hiç bir problem yok lakin bu patronaj ile hiçkimse hissesini alıpta ortak olmak istemiyor. çünkü milyarlarca liralık bir şirket olabilecek sirketi halen küçücük bir şirket olarak tutmayı becerecek kadar aptallar. kimse aptal ile ortak olmaz. işin özü budur. küçük olsun benim olsun. a grubuna 16 b grubuna 10 temettü bunun acıl göstergesi. ayrıca benim tahminim 300 milyona yakın kasada para var ayrıca diğer akraba şirketlere aktarılmış paralar var işin arkası karışık yani. ben bu yüzden diyorum ki bu lanetler yemesin bizim olan parayı keşke devlet el koysada kıçını tuttuğu günleride görsek. ben temettü genelgesini aslında boyle okudum. extrem bi yorum ama bu lafları bu yönetim fazlasıyla hak ediyor.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. tüm şirketlerin peşi sıra hergün faaliyetlerini ucu açık sürelerde durdurduğu şu dönemde
    kartonsanın 7/24 full kapasite çalışması
    gıda,ilaç,temizlik ve hijyen maddelerinin tedarik zincirinde ki en önemli halkalardan biri olarak
    gündelik hayatın sürdürülmesinde ki kritik rolü ve bunun çarpıcı olarak ortaya çıkması
    şirketi eskisinden çok daha değerli ve stratejik noktaya getirmiştir
    haliyle hisseler eskisinden çok çok çok daha değerlidir
    bu şirkete ve hissesine değer biçerken artık eski yaklaşımlar ile olaya yaklaşmak kişileri büyük resmi görmelerinden uzaklaştırır
    patron şöyle böyle vs gibi sığ yaklaşımlar bu saaten sonra insanları ancak ve ancak şu an dünyada ve sektörde olup biteni okumaktan uzaklaştırır
    şu an öyle bir devrim yaşanıyor ki dünyada ve ülkemizde
    bu devrimin önünde feriştahı olsa duramaz diyebileceğimiz bir dönüşüm bu

özellikle şu curcuna geçince bunun yansımalarını geçmişten farklı olarak bu hissede çok bariz göreceğimizi düşünüyorum
    şu an öyle büyük bir para arzı var ki tarifi imkansız
    curcuna bittiğinde basılan sonsuz paraların değerinin hızla düştüğünü
    bu paralarla devrimin öne çıkardığı sektör varlıklarının hızla alınarak değeri düşük olan paraları hızla gerçek değeri yüksek olan hisselere çevirme harekatına geçileceğini göreceğiz
    resmi doğru okumak, temeli olmayan hurafemsi bakışlardan sıyrılmakla mümkün
    bu her adamın harcı değil
    harcı olanların olmayanlara üstün geleceğini çok yakın bir gelecekte göreceğiz
    Az insan çok huzur

6. kardeşim işin kimsenin harcını tuğlasını kiremitini bilmemnesini bilmem. bu şirketin bi miktar hissesi var elimde ve ortagıyım ben yapılmış olan kardan payımı istiyorum bu kadar büyütecek bir mevzu degil. gayet net degilmi söylediğim. muhasebecilik oynamasınlar benim paramla versinler. işte ozaman bu hisseye yatırımcı gelir. yoksa kartn firma olarak dünyada ilk 3e girsede bu kafa yönettiği sürece hissesi yükselmez. emin olun

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu kriz git gide derinleşecek.Finansal gücü zayıf olan kasası boş olan şirketler zor durumda kalacaklar hatta batanlar olacak. Bunu bistte de göreceğiz muhtemelen. Karton özelinde kasasında 90 milyon var bunun 60 milyonu döviz. Toplam borç da 90 milyon civarı. Özkaynak 450 milyon. Bu rasyo gayet başarılı bence.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8. Bu kağıdın fiyatı tam bir fiyaskodur tam bir skandaldır ve bu gidişte bu kağıttan hiçbir cacık olmayacaktır..Son 5 yıldır aynı hikaye. Ve bundan sonra da gidişatın bu şekilde olmayacağını yani daha iyi olacağına dair hiçbir kanıt belge yok sadece temenni var.. kar patlaması yapmaz çünkü bu patron bu karı... sonuç Batı cephesinde değişen bir şey yok. Tabi bence

Sayfa 53/843 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •