Sayfa 474/846 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon
Arama sonucu : 6768 madde; 3,785 - 3,792 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Bu arada üstad demli keyf dir. Ona dikkat edin... Hem iyi bir edebiyatçı hemde üstad bir borsacıdır...

Borsamızın sağlıklı işleyebilmesi için bir uzun vade yatırımcısı olarak borsadaki şirketler her yıl kazandıklarını kaybettiklerini sermayeye yansıtmalı .zarar etmişse sermaye azaltımı .Kar etmişse şirkete nakit lazımsa bedelsiz sermaye artırımı yapmalı. Karı sermayeye eklemeli .Şirket para ihtiyaç değilse karı temettü olarak vermeli .bilançoda geçmiş yıllar karı deye bir başlık olmamalı. Hissedarlar şirketin her yılki faliyetinden mutlaka faydalanmalı zarar ediyorsa zararınada katlanmalı .yatırımcı nasıl bir şirket hissesine yatırım yaptığını çok iyi bilir. Mevcut durumda bir şirket her yıl zarar ediyor hisse borsada tavan tavan gidiyor yatırımcının karlı hisselere güvenini sarsıyor insanların aldatmaca oyunu oynuyorlar .PENGUEN gıda şirketi her yıl zarar ediyor .Şirketin parası bittimi bedlli sermaye artırıyor ve yatırımcının cebinden elini hiç çekmiyor. Borsamızda penguen gıda gibi çok şirket var bunlar borsada dolandırıcılık yaparak insanları kandırıyor. Uyanın yatırımcılar.her yıl zarar açıklayan şirket hisseleri yatırımcıya ne verebilir.

3. Kesilen vergi cezaları ve uzlaşma ile ilgili bilgi kartonsan sayfasında sehven yazılmıştır, özür dilerim, eğer doğruysa turkcel, çimsa, doas, aksigorta etkilenecek şirketlerdir.daha detaylı araştırmak lazım. Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

Karton un kent den fazlası var eksiği yok .kent gıda 19/3/2020 tarihinde 128.20 TL den 7.59 bedelli bölünme haberiyle 4.531.50 TL gibi rakamlara ulaştı. elinde 1 hisse için 6.59 TL bedelli hisse parası ödedi . ama elinde 1000 lot hissesi olan zengin oldu .Burada sabırlı olmak kartonun kentten çok üstünlüğü varKesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

5. Dostlar, sabirla Karton tutanlara hayirli olsun.

Hersey nasip isi, bu sali 791 kusurdan elimdekileri satmistim. Allah cumlemize helal kazanc ve bunu afiyetle, sevdikleriyle yemeyi nasip etsin.

ASUS_Z012D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Himmete muhtaç bir dede, gayrıya nasıl himmet ede.
    Yazdıklarımız hiç bir şekilde YTD.

6. Yaklaşık 7 yıl önce aldığım 10 lot kartonum var.Bakalım beklediğime değecek mi?
    Afyon bedelsizinde 8 kat kazanç olunca Karton almış büyük düş kırıklığına uğramıştım.

7. Daha önce Afyon ve Netaş bedelsizlerini yaşadım. Afyon 800 TL haber geldi. 1200 soluksuz, oyalanma 2000 civarında bölünme. O zamanlar E ve Y pazarı oluyordu. E lot sayısı çok az olduğu için çok seri hareket etti.

8. Arkadaşlar borsaya 1998 yılında girdim. Üniversiteye yeni başlamıştım. 22 yıldır borsadayım. Borsa da her zaman speğin dediği olur. En güzel örnek kervt TIR. Yüksek bedelsiz hiç oldu. Tavan tavan gitmez demiyorum, beklentiyi kullanmaz demiyorum... Sadece bir hedef belirleyin.. Allah bereket versin demeyi bilin... En güzel kar... Cepteki olandır... Sanal da değil... Her speğin yoğurt yiğiş tarzı farklıdır... Kartonu da öyle gözüküyor.. Sert hareketlere gebe.... İnişli çıkışlı... Süreç orta vade.. Spk ya başvuru, sonra 3 ay ortalama cevap... Dikkatli olun... Borsaya yeni başlayanlara sözüm.. YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR...

Sayfa 474/846 İlkİlk ... 374424464472473474475476484524574 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •