Sayfa 559/843 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon
Arama sonucu : 6737 madde; 4,465 - 4,472 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Konya 667 .-
    Egeen 935 .-
    +________
    1602.-

KAR ⛄ TON 1648 .-

2. gün.. üstünde kalıcılık daha yukarıları götürebilir..

3.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    çöplerden oluşan 15 kadar tavan varken hikayesi olan kartn da tavan açsın bi zahmet.. ama az kaldı borsada kemiklerin kırılmasına, ağalar biraz daha mallandırsınlar ky yi..

yakında borsa out, dolar altın in..
    endeks..

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    çöplerden oluşan 15 kadar tavan varken hikayesi olan kartn da tavan açsın bi zahmet.. ama az kaldı borsada kemiklerin kırılmasına, ağalar biraz daha mallandırsınlar ky yi..

yakında borsa out, dolar altın in..
    Alamıyor ky alamıyor belki çok az bi azınlık alabiliyor ky a fırsat vermiyor ki balinalar 😤😤

5.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Alamıyor ky alamıyor belki çok az bi azınlık alabiliyor ky a fırsat vermiyor ki balinalar
    Bence epey verdi dun ve onceki gun

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. [QUOTE=adsız;4878087]haber açıklandığında hesap kitap filan derken yedinci tavandan verir geçerim diye düşünmüştüm.. sayılı tavan çabuk geçti.. yirmi kuruş da iskonto yaptım hatta.. :P 1498'den gönderdik malları..
    bekleyen ve yeni gelen karton dostlarına hayırlı bereketli kazançlar dilerim..
    her şey gönlünüzce olsun inşallah..
    bir başka macerada buluşmak üzere.. Sayın adsız uzun yıllardır forumu takip eden birisi olarak yorumlarınızı zevkle okudum ve yararlandım. Size hayırlı olmasını diler, tekrar görüşmek dileği ile mutlu günler.

7.  Alıntı Originally Posted by tırtıl Yazıyı Oku
    nazar değmesin...cuma günü 1.812,80 de buluşmak dileğiyle
    sattırmak için uğraşan çakallar ve trollar olsada ortak dileğimizin gerçekleşmesi temennisiyle mutlu bayramlar.

8.  Alıntı Originally Posted by adsız Yazıyı Oku
    haber açıklandığında hesap kitap filan derken yedinci tavandan verir geçerim diye düşünmüştüm.. sayılı tavan çabuk geçti.. yirmi kuruş da iskonto yaptım hatta.. :P 1498'den gönderdik malları..
    bekleyen ve yeni gelen karton dostlarına hayırlı bereketli kazançlar dilerim..
    her şey gönlünüzce olsun inşallah..
    bir başka macerada buluşmak üzere..:P
    Sayın Adsız konya forumunda yazdıgınız yıllardan beri sizi takip ediyor yorumlarınızı zevkle okuyordum. sizin için hayırlısı olsun

Sayfa 559/843 İlkİlk ... 59459509549557558559560561569609659 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •