Sayfa 467/848 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 6778 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Dalga mi geciyorsun. Bedelsiz her zaman bedelliden fazla prim yapar. Bedelli aciklandiginda prim yapar bolundugunde duser. Bedelli aciklandiginda duser bolundugunde artar.

Simdiki bedellilerin artisina aldanmayin. Ölü fiyatina bedelli sermaye artirim yapiyorlarda ondan artiyorlar. Bedelsiz gibiler.

Tadini cikarin arkadaslar artik detaylara takilmayin.
     Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Keşke bedelli olsaydı R ler uçardı

SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bence şimdi odaklanacağımız nokta kaçtan bölünecek istişare yapmalıyız..Yani kaçtan satmak lazım

3. Karton yıllarca bu haberi bekliyordu, bu bir bedelsiz hissesiydi, patron bu haberin tadını almadan hisseyi harcatmayacak bence.
    Keyfini çıkarın dostlar..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Abi her yerdesin ) eski kartoncu olarak bi bakayim dedim. Valla hayirli olsun arkadaslara. Yilin sermaye artirimi oldu. Gekecek haftanin gozdesi. Elimizde uzun sure tuttuk sattik ciktik. Kismet olmadi. Herkese hayirli olsun.

Ben arkadaşların sevincine ortak oluyorum sadece.;-))
    Karton , poşet,tahta, petrol ,gaz,tuz,buz falan ne arar bende..;-)))
    Kap açıklamasını okudum, yapıştırıverdim Buraya... Yıllardır Karton taşıyan arkadaşlara ,(varsa sizde de) hayırlı kazançlar olsun

Size ornek hisseler soyliyim onlarin hareketleru arastirin. Ortlama fikir edinirsiniz. Netas brisa ve afyon. Benzer sermaye artirumlari yapmislardi.

Kabaca hatirladigim kadar brisa 150 den 450 ye gitmisti. Netas 150 den 300 lere.

Ilk tavan bozdugunda cekilme yasayip tekrardan daha yukari gidip oralardan ele vermeye basliyorlar.

Su an elinde olanlar icin benim tavsiyem tavan bozdugunda bedelsiz dagitimini beklemeden cikmalari.

Hepinize tekrardan hayirli olsun.
     Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Bence şimdi odaklanacağımız nokta kaçtan bölünecek istişare yapmalıyız..Yani kaçtan satmak lazım

Yok abi bende 1.5 yil tasiyip satmistim. Arkadaalarin sevince ortak olmaya geldim. Keske olaydi u 30 un u 10 undan baskasina yatirim yapmiyorum ben
     Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Ben arkadaşların sevincine ortak oluyorum sadece.;-))
    Karton , poşet,tahta, petrol ,gaz,tuz,buz falan ne arar bende..;-)))
    Kap açıklamasını okudum, yapıştırıverdim Buraya... Yıllardır Karton taşıyan arkadaşlara ,(varsa sizde de) hayırlı kazançlar olsun

7. Beklemek mi yoksa beklememek mi risk dağıtımı en güzeli olur kanaatim

8. SN kubilay23 ün bir simülasyonu vardı bölünme söz konusu olduğunda gidebileceği rakamı telafuz etmişti bölünme oranı dikkate alındığında rakam değişir mi acaba

Sayfa 467/848 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •