Sayfa 483/845 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon
Arama sonucu : 6756 madde; 3,857 - 3,864 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Alıntı Originally Posted by dobra Yazıyı Oku
    Yok bir cevabınız zaten olamaz
    bütün paranızı bozdurup cebinizi şişkin göstermesi gibidir
    hisse sayınız artacak başka hiç bir anlamı yoktur
    firmaya da bir faydası yoktur

aman ha bu gerçek olması gereken
    algı sürü psikolojisi başka şey
    hisseniz kazandıracktır
    öylesine sepepsizce.
    Bedelsiz devri kapandı devir bedelli devri ha ASELSAN PETKİM gibi her yıl düzenli bedelsiz verenler ayrı , şahsi fikrim

2.  Alıntı Originally Posted by hepsonradan Yazıyı Oku
    Alacağımdan değil de en erken ne zaman emir verilebiliyor? Şu an açık mı mesela aracı kurum hizmetleri? Sıraya girer mi yani emir verilse? Tavandan tabi.
    ben tavana 2020 lot alış yolladım.eee nickim uğurludur.gelirse 3 binden mi 5 binden mi satarım bilemem))

3.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Hocam hala deva da bekliyor musun?
    Hayır logodayım dostum..

Bedelsizin en buyuk avantaji vergi avantajidir. Bedelsiz hisse dagitimida bir tur temettu odemesidir. Nakden odenmesi halinde dagitilan miktarin yuzde 15 i devlete vergi olarak gitmekte ve sirketin degeri dagitilan miktar kadar dusmektedir.

Bedelsiz hisse dagitimi ile gecmis yil karin nasil kullanilacagi netlesmis olup sirket bunyesinde kalarak borclarina karsi daha guclu sermaye yapisina sahip oldugunu gostererek itibari artmaktadir. 2.5 milyon sermayeli bir sirket ile 75 milyon sermayeli bir sirketin borclanmalari arasinda cok fark vardir. Cunku a.ş. ler sermayeleri tutarinda borclarindan sorumlular. Ayrica bedelsiz sermsye artirimi ile yapilan hisse ile temettu odemeleride yuzde 15 vergi kesintisi de vergiden istisnadir.

Dogrudan bir katkisi yok ama dolayli katkisi cok fazla. Sirketin kendi ozkaynaklari ile sermayesini artirmayi basarmasi bile basli basina yaturimci acisindan harika bir gostergedir. Cunku kar eden ve buyuyen bir sirket oldugunu gosterir.
    Hisse gidecek görünen o
    içinizde
    bedelsiz veriken firmanın kazancını açıklayabilecek olanınız var mı?

firma ne kazanacak da hisse değerlenmeli?
    Yok bir cevabınız zaten olamaz
    bütün paranızı bozdurup cebinizi şişkin göstermesi gibidir
    hisse sayınız artacak başka hiç bir anlamı yoktur
    firmaya da bir faydası yoktur

aman ha bu gerçek olması gereken
    algı sürü psikolojisi başka şey
    hisseniz kazandıracktır
    öylesine sepepsizce.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Bedelsiz devri kapandı devir bedelli devri ha ASELSAN PETKİM gibi her yıl düzenli bedelsiz verenler ayrı , şahsi fikrim
    Eyvallah başkan, Allah senden razı olsun. İyi ki uyardın bizi. Yoksa 7 yıldır mayınlı tarlada geziyormuşum da haberim yokmuş. yarın 400 lotuma hemen satış giriyorum. Allah senden razı olsun.

Alıntı Originally Posted by toygar38 Yazıyı Oku
    Eyvallah başkan, Allah senden razı olsun. İyi ki uyardın bizi. Yoksa 7 yıldır mayınlı tarlada geziyormuşum da haberim yokmuş. yarın 400 lotuma hemen satış giriyorum. Allah senden razı olsun.
    Yok sayın minder amiri benim şahsi fikrime göre alım satım yapacaksan borsada bunca sene boşuna beklemişsin zaten git kazı kazan oyna sen

7.  Alıntı Originally Posted by Cok Yazıyı Oku
    Yok sayın minder amiri benim şahsi fikrime göre alım satım yapacaksan borsada bunca sene boşuna beklemişsin zaten git kazı kazan oyna sen
    Senin gibi akıllı! biri denk gelmedi ki bize uyarsın da borsadan uzak duralım.Bugüne nasipmiş. Hem de kartonun %2500 ile şov yaptığı güne. Hahahah. Ya git işine arkadaşım. Aselsan, petkim az ilerde solda.

Alıntı Originally Posted by toygar38 Yazıyı Oku
    Senin gibi akıllı! biri denk gelmedi ki bize uyarsın da borsadan uzak duralım.Bugüne nasipmiş. Hem de kartonun %2500 ile şov yaptığı güne. Hahahah. Ya git işine arkadaşım. Aselsan, petkim az ilerde solda.
    Bol şanslar diliyorum sana arkadaş

Sayfa 483/845 İlkİlk ... 383433473481482483484485493533583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •