Sayfa 420/850 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon
Arama sonucu : 6793 madde; 3,353 - 3,360 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Bakın sayın kasvet sizinle konuşmuşuz hemde...
    yarım ağız he he ile olmuyor kendinizi inkar etmeyin isterseniz .
    Alırken zaten bangır bangır yazdım herkes şahit
    Kalite dürüstlük ile olur hisseden kazanmışsın kaybetmişsin önemli değildir..
    Dürüst olmayan kim varsa Allah ondan bereketini alsın inşallah.

Selametle...
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Çok sevindim sayın Kasvet güle güle harcayın bende %45 ni verdim %55 kaldı..
    Allah mahçup etmedi çok şükür bizi..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Selametle. Dileğinize katılmamak elde değil. (Dürüst olmayan kim varsa Allah ondan bereketini alsın inşallah.)
     Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bakın sayın kasvet sizinle konuşmuşuz hemde...
    yarım ağız he he ile olmuyor kendinizi inkar etmeyin isterseniz .
    Alırken zaten bangır bangır yazdım herkes şahit
    Kalite dürüstlük ile olur hisseden kazanmışsın kaybetmişsin önemli değildir..
    Dürüst olmayan kim varsa Allah ondan bereketini alsın inşallah.

Selametle...

3. Sertolun şahsen dürüstlüğünden hiç şüphe etmedim ben, sadece kartonda işlerin temel gelişme ve beklentilerle yürümediğini bilmiyor. ESG vs şeylerin fiyatı etkilediğini ve yön verdiğini düşünüyor ve bu düşüncelerini çok safça-temiz düşünceler olarak eleştirdim daima.

O yüzden arkadaşlar sertol kardeşimizi ayrı bir yere koyalım. naif bir kardeşimiz belli ki.

Burada şahsen palavraları ile benim hedefimde ki hokkabaz demisaş nickli pinokyo bebe, işte palavracının ve 3 gıdım aklıyla kısa pantolanla horoz şeker yerken borsada hisse alıp satan burada ki insanların aklıya alay ettiğini düşünmesi ve palavraları ortaya çıkınca daha büyük palavralarla üste çıkmaya çalışırken hepten rüsva olması vs vs...

Olayları polemiğe çekmek istemiyorum ama böyle tipleri de görünce müdahale etmemek olmuyor. Kişilik meselesi, normalde gülüp geçilmesi üstünde dahi durulmaması gereken tipler. Kendime de şaşırıyorum, böyle saçmalıklarla uğraşacak vaktim dahi yok iken gelip burada bunları yazıyorum. Deli miyim neyim acaba, olabilir. Borsacı olup normal olanını pek görmedim.

Keyifli haftasonları.

4. kent bölündükten sonra fiyatı 310 tl ye geliyor Kent Rüchan da 2000 tl olacak yani artık kent olayı bitti çünkü Rüchan devamlı açık olacak 1 ay boyunca bu da Kent in artık diğer kağıtlara etkisini yok etmiş oluyor hani kent eski alamayan bile gider Rüchan alır 2500 den misal ama karton almaz iki tane hisse oluyor kent artık

5.  Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Sertolun şahsen dürüstlüğünden hiç şüphe etmedim ben, sadece kartonda işlerin temel gelişme ve beklentilerle yürümediğini bilmiyor. ESG vs şeylerin fiyatı etkilediğini ve yön verdiğini düşünüyor ve bu düşüncelerini çok safça-temiz düşünceler olarak eleştirdim daima.

O yüzden arkadaşlar sertol kardeşimizi ayrı bir yere koyalım. naif bir kardeşimiz belli ki.

Burada şahsen palavraları ile benim hedefimde ki hokkabaz demisaş nickli pinokyo bebe, işte palavracının ve 3 gıdım aklıyla kısa pantolanla horoz şeker yerken borsada hisse alıp satan burada ki insanların aklıya alay ettiğini düşünmesi ve palavraları ortaya çıkınca daha büyük palavralarla üste çıkmaya çalışırken hepten rüsva olması vs vs...

Olayları polemiğe çekmek istemiyorum ama böyle tipleri de görünce müdahale etmemek olmuyor. Kişilik meselesi, normalde gülüp geçilmesi üstünde dahi durulmaması gereken tipler. Kendime de şaşırıyorum, böyle saçmalıklarla uğraşacak vaktim dahi yok iken gelip burada bunları yazıyorum. Deli miyim neyim acaba, olabilir. Borsacı olup normal olanını pek görmedim.

Keyifli haftasonları.
    gazoz kapagi koleksiyonculari sahnede...Kartonsan kapak uretimine baslayinca sizin elinize vericem bizzat...

al satla ilgili sikintilarin var...egitim vericem sana...egitim basligi bebeklere de kapak hesabi acma vakti gelmedi mi...

bulasma bulasirim....

6. Hay sattiginizi da,aldığımızı da..Yav bize ne nereden aldın nereden sattın..Bı bitmediniz ..Bu ne arkadaş bı ton acemi bebe..Formdan soguttunuz

7. Car car car..Kadınlar hamamı gibi.Boş boş kuru cayirdi.

8. Yeni üyeler hoş gelmiş. Ünal çok sever yenileri. Allah kurtarsın....

Sayfa 420/850 İlkİlk ... 320370410418419420421422430470520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •