Sayfa 813/848 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823 ... SonSon
Arama sonucu : 6780 madde; 6,497 - 6,504 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Enişte guunaydin. Ne ballı adamsın vesselam. Gene talih kuşu sicti kafana amk. Murat kurum aday gösterildi ibb başkanlığına. Adamın da en büyük projesi rezerv alan kazandıracağı için kanal İstanbul projesi olacak diyorlar. Hani.senin yol güzergahında arsan vardiya. Ondan dedim. Sahi satmadin dimi arsayı yengemden habersiz ytd.

2. Bas bakalim enişte, bu yay bir elinden kaçarsa artık nerene girer sen iyi bilirsin..

3. Eksi kapatır diye bekliyordum, yaniltmis gün sonunda beni.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Mert-41 Yazıyı Oku
    Eksi kapatır diye bekliyordum, yaniltmis gün sonunda beni.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Daha çok şaşıracaksın hocam. Bu hisse bu baskıyı daha fazla kaldırmaz. Gün ola harman ola. Bakalim ne kaşar daha devam edebilecek. Ytd

5. Way be en az 300 kağıt olması gereken hisse eniştenin elinde 3 paralık oldu. Yazziikkk!!! Ytd

6. Şubat sonu ve Mart ayında açıklanması gereken yıl sonu bilançoların açıklanma tarihlerine, enflasyon muhasebesi nedeniyle 10 hafta ilave süre eklendi.

Buna göre 2023 yıl sonu bilançolar( 4. Çeyrekler) Mayıs-Haziran aylarında açıklanacak.

Bankalar,finansal kiralama, faktoring, finansman ve varlık yönetim şirketleri için önceki tarihler geçerli olacak (Şubat-Mart)

7.  Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Şubat sonu ve Mart ayında açıklanması gereken yıl sonu bilançoların açıklanma tarihlerine, enflasyon muhasebesi nedeniyle 10 hafta ilave süre eklendi.

Buna göre 2023 yıl sonu bilançolar( 4. Çeyrekler) Mayıs-Haziran aylarında açıklanacak.

Bankalar,finansal kiralama, faktoring, finansman ve varlık yönetim şirketleri için önceki tarihler geçerli olacak (Şubat-Mart)
    Hadi enişte hayat öpücüğü gelmiş sana gene. 10 haftada sen ne dalaveralar çevirirsin

8. Ulan enişte, sanki çıkarken endeks ile beraber çıkmış gibi inerken hemen ayak uyduruyorsun. Bunu bide çaktırmadan yaptığını zannediyirsunya buna bayılıyoruz. O koca göbeğin kel kafanla farkedilmedigini düşünmek ve buna inanmak nasıl bir duygu bilmek isteriz

Sayfa 813/848 İlkİlk ... 313713763803811812813814815823 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •