Sayfa 255/845 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon
Arama sonucu : 6757 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Serkan ve laleleri düşmüş yine

2. Oooo Neco hoşgeldin

3. Şöyle bir uğrayayım dedim.Değişen bir şey yok .tekrar Allah yardımcınız olsun

4.  Alıntı Originally Posted by Fulcrum Yazıyı Oku
    Serkan ve laleleri düşmüş yine
    Sıkıldım gereksiz insanlardan insan doğdukları için yoksa insanda değil ya..

5. Nasıl bi sosyopatlıktır anlamıyorum
    Bir şirkete para verip ortak oluyorsunuz sonra başlıyorsunuz şirketi kötülemeye
    Veya şöyle düşünün hangi şirket ürününü kötüleyen reklam reklam veriyor televizyona
    Tam bi düzenbazlık aymazlık
    Yazıktır günahtır insanları burda yıldırıp malını sattırmaya çalışmak veya almak isteyenlere engel olmak
    Yok beğenmiyormusun hisseyi ve patronunu satarsın ADAM gibi çıkarsın buralara da yazmazsın Yok bende Stokholm send var diyosanda gerçekleri yazarsın
    Buralarda dolandırıcılık peşinde koşmaya gerek yok
    Ama önce insan olmak ve Allahtan korkmak lazım

6. allahdan korkması gereken

burada bu hissede yaşanılan ve yaşatılanı bilmeden atıp tutmaktır.

burada allahdan korkması gereken patron ve onun yandaşlarıdır

burada allahdan korkması gereken bugün alıp çıksında satayım diye allayıp pullayandır

burada allahdan korkması gereken uzun vadeli yatırımcının çilesini görüpde görmezden gelendir.

burada allahdan korkması gereken tüm bunları bilipde düzenbazlık ve aymazlıkla akıl vermeye çalışanlardır.

tabi bence.

7. 11.yılım.... Allahtan korkun! (Burada yeni üye değilim!)

8. Ya adam gelmiş kendi yaptıklarını anlatıyor dolandırıcının Babası senin patronun..Bak dün ne vardı da geri bastı herşey uygun zaten endeksin gerisinde kalmışsın ne geri basıyorsun..Bak sertola nasıl bir üslupla cevap vermişler...Tekrar anlatıyorum bir salağa anlatır gibi ben aldım bedelsiz için aldım bekliyorum ben satmamışken kime ne sattırması bak bir geri zekalıya anlatır gibi anlattım anlamadıysan senin sorunun..Tabi ki eleştirilecek benim hakkımı bana vermeyene çalana ne diyim iyi yaptın mi diyeyim

Sayfa 255/845 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305355755 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •