Sayfa 812/846 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822 ... SonSon
Arama sonucu : 6762 madde; 6,489 - 6,496 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Enişte ne veremez çıktın sende. Neyse demam et bakalım. Biraz mallanalim

2. Enisteeee, ebeni tersten gösterecekler yakında bole gidersen. Bita elindeki malın kıymetini bil. Mirasıdır gibi har vurup savunuyorsun. İyide yapıyorsun ama genede kıyamadığım iste ytd

3. Enişte bayilmaca taktigi uyguluyor. Enişte, yayı çok girersen dotune girer
    Hafif gevset arada emi

4. Enişte gene akışına bırakmışsın kendini. Ohhh gel keyfim gel diyorsun yani

5. Iyo blöf çekiyor, bakalim maskesi ne zaman düşecek. O poker suratının kırmızı patlicana donustusmesoni bekliyor olacağız. Kartlar bitiyor spek efendi. Artık elde ne var ne yok yakında göreceğiz.. ytd

6. Enişte!! Mirasyedimisin neden böle ucuza veroyirsin malı. Buradan topladığın parayı %50 faize koyup ezecekmisin. Sen enflasyonun malını kirt gobi kemirdogi gerçeğine innamiyirmusin. Ülkede 3 yıldır enflasyon yokmuş.gibi hala nasıl 3 sene öncesinden düşük fiyattan mal veriyorsun. Bölünme öncesinde 1 lotus 100 usd civarındaydın. O zaman bile 100/27 yapsak 3,6 USD yapıyor. Yani bugünün fiyatı ile 100+ olman gerekirdi. Ekurin konya ya hiç girmiyorum. Egeen i ağzıma bile almiyirum
    Kafamda.delo sorular, işte dalgalara anlatıp.duruyirim
    Ytd

7. Enişte, mirasyedi mi yok da başka bir şey mi bilemiyorum ama bildiğim ve gördüğüm kadarı ile bu hisseyi yukarılara çıkarmanın derdinde olmadığı.

Endeksin geri cekilmesinde o da iyi çekiliyor ama.endeksin yukarı hareketlenmesin de ise hiç ayak uydurmuyor.
     Alıntı Originally Posted by Kepetto Yazıyı Oku
    Enişte!! Mirasyedimisin neden böle ucuza veroyirsin malı. Buradan topladığın parayı %50 faize koyup ezecekmisin. Sen enflasyonun malını kirt gobi kemirdogi gerçeğine innamiyirmusin. Ülkede 3 yıldır enflasyon yokmuş.gibi hala nasıl 3 sene öncesinden düşük fiyattan mal veriyorsun. Bölünme öncesinde 1 lotus 100 usd civarındaydın. O zaman bile 100/27 yapsak 3,6 USD yapıyor. Yani bugünün fiyatı ile 100+ olman gerekirdi. Ekurin konya ya hiç girmiyorum. Egeen i ağzıma bile almiyirum
    Kafamda.delo sorular, işte dalgalara anlatıp.duruyirim
    Ytd
    Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by Mert-41 Yazıyı Oku
    Enişte, mirasyedi mi yok da başka bir şey mi bilemiyorum ama bildiğim ve gördüğüm kadarı ile bu hisseyi yukarılara çıkarmanın derdinde olmadığı.

Endeksin geri cekilmesinde o da iyi çekiliyor ama.endeksin yukarı hareketlenmesin de ise hiç ayak uydurmuyor.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Evet göze sokar gibi yapiyir ama bakalım ne kadar dayanabilecek. Boşuna.dememisler hazıra.dag dayanmaz.diyebatalarim8z. Şu fren konya bedelsizi tamalansa oradan buraya akarlar ama onlarda.bimturlu tamamlayamadı.

Sayfa 812/846 İlkİlk ... 312712762802810811812813814822 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •