Sayfa 571/848 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon
Arama sonucu : 6778 madde; 4,561 - 4,568 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    2012 Yılında %4100(41 kat) bedelsiz açıklayan Brisa , yönetim kurulunda karar alındığı gün 245 TL. kapamış. 390'larda ilk tavan bozulması olmuş , daha sonra en fazla yaklaşık 450'leri görmüş..Bölünmeden 1 gün önce 337 kapamış. Sonraki aylarda bölüneni 5 tl. civarında denge bulmuş. (Eski fiyatı ile 210 TL.)

KARTN' un bdz. açıklamasından sonra %143 primli olması , BRISA'nın en yüksek %83 civarı prim yapıp bölünme sonrası artırım kararı alındığındaki fiyatının altına düşmüş olması dikkate alınırsa artık KARTN'un hareketin sonlarında olması olasıdır.

egeende yazılmıs bencede sızın hedefler bırazutopık olmus pazartesı salı bı devre keser bence alltan alanlar ıcın cok sorun olmasada burdan malıyet uzebılır ben cıktıkca satmaya calısıyorum dıkkat etmek lazım tabı herkezın kendı kararı
    brisaya haber düşmeden önce 9-10 gün yüksek yeşil yaktı. 100 lerden geldi. 250 civarı haber düştü. 400 civarı tavanlar açıldı. ama bölünene kadar oralarda bekledi. bölününce bastılar. zaten bekleneni veremedi. netaş daha da kötü performans. ama afyon neydi. bi de bu sene daha bambaşka bi borsa-piyasa-ky mantığı var. ne olur nasıl olur bilinmez. piyasalar da çalkantıda . ama ne bilim 2015 de 400 leri görmüş kartonun.25 bedelsizi buralarda bitmez heralde diye düşünüyorum. illa ki sallamalar çalkantılar olacaktır. yüksekten girenlerin dikkatli olması; maliyeti düşük olanların da en azından bi kısım kar ını cebe atıp devam etmesi daha mantıklı olabilir sanki
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2. Tahtacı , bilhassa önemli dirençlerde senedi çözerek bazı küçük yatırımcıların da senede girmesine izin veriyor,
    keşke her senet böyle senedini küçüklerle paylaşsa,
    bu nedenle SPK senedin 2 haftalık işlemlerine herhangi bir ceza vermedi.
    Senedin 2 önemli haberi gelecek ki bunlardan biri yaklaşan 9 aylık karı, ikincisi de SPKnın yüksek bedelsizini onaylaması.
    Ben bu iki haberin de senede pozitif yansıyacağını düşünüyorum...
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

3. brisa bedelsiz rüzgarıyla o kadar yürüyebildi..
    ------------------------------------------
    karton hem bedelsiz rüzgarı var hem arkasında piyasa yapıcısı..speğin güçlü olacak ben buna inanıyorum..
    yukarıda joker in yazdığı gibi geçmişte en iyi sermaye artırımını gerçekleştiren afyondu..hem bölünmeden önce hem bölündükten sonra kimsenin hayal edemeyeceği fiyatları gördü.
    birde rhea....isim değiştirmeden önce 9 liradan 100 tl ye kadar yürüttüler

4. Eski borsa yok artık.Eski borsa olsaydı eski fiyatla 180 tlde bedelli açıklayan KENT eski fiyatla 5000 tl yi yani yaklaşık 30 kat primi görmezdi.Yine eski borsa olsaydı Karton 1400 tlden aşağı dönerdi....!!!

At yarışları,iddia,kahvehanelerdeki kumarın yasaklanması,TOSUNCUK MEHMET gibi SAADET ZİNCİRLERİNİN bitmesi ve faizlerin düşmesi gibi sebeplerle borsaya gelen yaklaşık 1 milyon yatırımcı ve AÇIĞA SATIŞ YASAĞI nedeniyle hisseler 5-10-20 hatta 100 kat yükselebiliyor artık.

Bu sebeplerden ötürü kartondan sonra bedelsiz açıklayacak olan EGE EN ve KONYA da ileride minimum 5 kat yükseliş bekliyorum.

6 ay içinde de bu BOL PARALI ÇILGIN BORSA ORTAMI dağılmadan KONYA veya EGE EN den birisinden BEDELSİZ bekliyorum.Çünkü SPEKÜLATÖRLER BÖYLE BİR ORTAMI KAÇIRMAK İSTEMEYECEKLERDİR diye tahmin ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Eski borsa yok artık.Eski borsa olsaydı eski fiyatla 180 tlde bedelli açıklayan KENT eski fiyatla 5000 tl yi yani yaklaşık 30 kat primi görmezdi.Yine eski borsa olsaydı Karton 1400 tlden aşağı dönerdi....!!!

At yarışları,iddia,kahvehanelerdeki kumarın yasaklanması,TOSUNCUK MEHMET gibi SAADET ZİNCİRLERİNİN bitmesi ve faizlerin düşmesi gibi sebeplerle borsaya gelen yaklaşık 1 milyon yatırımcı ve AÇIĞA SATIŞ YASAĞI nedeniyle hisseler 5-10-20 hatta 100 kat yükselebiliyor artık.

Bu sebeplerden ötürü kartondan sonra bedelsiz açıklayacak olan EGE EN ve KONYA da ileride minimum 5 kat yükseliş bekliyorum.

6 ay içinde de bu BOL PARALI ÇILGIN BORSA ORTAMI dağılmadan KONYA veya EGE EN den birisinden BEDELSİZ bekliyorum.Çünkü SPEKÜLATÖRLER BÖYLE BİR ORTAMI KAÇIRMAK İSTEMEYECEKLERDİR diye tahmin ediyorum.
    Bu yazıyı ege en ve konya topiklerine yazdım.Kartonsanın zirvesi bakalım kaçta olacak.Kartonsanın göreceği zirve ilerideki EGE EN ve KONYA bedelsizlerinin potansiyeline IŞIK TUTACAK....!!!

Kartonsanın zirvesi için çok heyecan duyuyorum .Böylesine ASTRONOMİK YÜKSELİŞLERİNİN yaşandığı borsada zirveler bakalım kaçta olacak?

6. ...........!!!!!!!!!

7.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    2012 Yılında %4100(41 kat) bedelsiz açıklayan Brisa , yönetim kurulunda karar alındığı gün 245 TL. kapamış. 390'larda ilk tavan bozulması olmuş , daha sonra en fazla yaklaşık 450'leri görmüş..Bölünmeden 1 gün önce 337 kapamış. Sonraki aylarda bölüneni 5 tl. civarında denge bulmuş. (Eski fiyatı ile 210 TL.)

KARTN' un bdz. açıklamasından sonra %143 primli olması , BRISA'nın en yüksek %83 civarı prim yapıp bölünme sonrası artırım kararı alındığındaki fiyatının altına düşmüş olması dikkate alınırsa artık KARTN'un hareketin sonlarında olması olasıdır.

egeende yazılmıs bencede sızın hedefler bırazutopık olmus pazartesı salı bı devre keser bence alltan alanlar ıcın cok sorun olmasada burdan malıyet uzebılır ben cıktıkca satmaya calısıyorum dıkkat etmek lazım tabı herkezın kendı kararı
    2012 deki borsa ile simdiki cok farkli. Kiyas yapmak yaniltir. Suan icin en yakin ornek Kent.

Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    2012 deki borsa ile simdiki cok farkli. Kiyas yapmak yaniltir. Suan icin en yakin ornek Kent.
    açıklık %0,4 YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 571/848 İlkİlk ... 71471521561569570571572573581621671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •