Sayfa 653/845 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon
Arama sonucu : 6756 madde; 5,217 - 5,224 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. her ne kadar ortak satışına rağmen sağlam dursa da , ben yarısını çıktım nolur nolmaz diye. hayırlısı bakalım
    Borsada bilgisiz bir yatırımcıyım.Temel analizden-teknik analizden anlamam. Kulağım delik değildir. Kimse benim yazdıklarımdan etkilenip işlem yapmasın.(eski nickim : hallederiz )

2. Bugünkü işlem hacmi hareketler patron satışının olduğunu düşündürdü sabah kap da bildirim gelirse supriz olmayacak... belkide elindekileri yeni oyunculara devrediyor film yeni başlıyor gibi....

Asla yatırım tavsiyesi değildir

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by deniz5555 Yazıyı Oku
    ya bir şeyi merak ediyorum hepiniz mi çıktınız kartn'dan. hiç kimse bir şey yazmıyor
    diğer kağıtlara da destek atmaya gittik.. müsait zamanda döneriz

4. patron alıcı iştahını kırmadan satıyor.

akıllı adam.

tabi bence.

5. 2700-2900 maliyetli 9300 küsür lot var artık piyasada

6. 2700 altında 4 saat kalmamalı yada kapanış yapmamalı . pazartesi yada salı günü kuvvetli tepki gelmeli. Allah utandırmasın , her şey gönlünüzce olsun .

7. Herkesin merak ettiği ne zaman bölünürüz yada kaçtan? Şuan gerçek hisse fiyatı endex baz alırsak ortalama 750,00 ancak şuan bedelsiz in vermiş olduğu gazla gitmekte , yani hisse ya 19,000 civarı bölünecek yada 5,000 - 7,000 civarı bölünüp yeniden gelmek istediği fiyat olan 750,00 ulaşacaktır. Tahminimce bu hafta onay gelirse şuan 6. Maddenin tadili başvurusu yapıldı daha sonra bir başvuru daha yapılacak ihraç belgesi için o zaman bölüneceği tarih belirlenmiş olacak. Şuan bu fiyattan bölünse esas hareketini bu sefer bölündükten sonra yapacaktır. Bence en büyük hareketlerini bölünmeden önce yapacağa benziyor.bugün bölünse bu fiyattan 110,00 yapıyor o zaman 1Lot Kartn ucuz mu olur pahalımı olur siz karar verin. Bedelsizde fiyat değişmez sadece dolaşımdaki lot sayısı artar

8.  Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    Herkesin merak ettiği ne zaman bölünürüz yada kaçtan? Şuan gerçek hisse fiyatı endex baz alırsak ortalama 750,00 ancak şuan bedelsiz in vermiş olduğu gazla gitmekte , yani hisse ya 19,000 civarı bölünecek yada 5,000 - 7,000 civarı bölünüp yeniden gelmek istediği fiyat olan 750,00 ulaşacaktır. Tahminimce bu hafta onay gelirse şuan 6. Maddenin tadili başvurusu yapıldı daha sonra bir başvuru daha yapılacak ihraç belgesi için o zaman bölüneceği tarih belirlenmiş olacak. Şuan bu fiyattan bölünse esas hareketini bu sefer bölündükten sonra yapacaktır. Bence en büyük hareketlerini bölünmeden önce yapacağa benziyor.
    Peki bukadar aşağı çekilmesi bilinçli olabilir mi ?
    Birde ortak satışı var ?

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 653/845 İlkİlk ... 153553603643651652653654655663703753 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •