Sayfa 799/845 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809 ... SonSon
Arama sonucu : 6756 madde; 6,385 - 6,392 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Fabrika açılısını 20 gün ertelemişler çok kısa bir süre, demekki ufak tefekler bazı konular yetişmemiş. erteleme süresinin kısa olması olumlu bence fabrikanın açılıp devreye alınacağını gösteriyor, gelecek günler Karton için olumlu olacaktır.

2. Az önce fabrika ile konustum grev flan kalmadığını ay sonu diğer makinenin devreye gireceğini söyledi.

3. ayrıca fabrıkanın açıl olduğunu ve çalıştığını belirtti

4.  Alıntı Originally Posted by kalaaddin Yazıyı Oku
    Az önce fabrika ile konustum grev flan kalmadığını ay sonu diğer makinenin devreye gireceğini söyledi.
    Grev biteli aylar oluyor. Benim altını çizdiğim isi greve vardirmadan çözülmüş olması gerektigiydi. Grev, kırılan vazonun sonradan yapıştırılmış gibidir. Çalışanda illaki iz bırakır. İşi 4 elle değil ayağı ile ittierek yapar. İnisiyatif almaz ,görevinin dışında biseye elini sürmez. Bunlar genel psikolojidir.ayrica çok uzattipatron. Ulan dünyanın karını yapıyorsun 3 kuruşta sana bunca yıl para kazandıran çalışanına da versene. Ne ahlar almıştır kimbilir. Böyle çıkar işte. Hisset 3 yıl önceki yerinde sarıyor. Geçmişte bir ara geçeyim diye düşünmüştüm. O zaman konya 970, goltas 35 ve karton 45 tl di. Daha 2.sene olmadı. Şimdiki fiyatlara bakın ..

5. Realizasyonu çok abarttilar...

Sığ tahta zaten, coin ci kitle boş kademelere satus yaptı.

Düşüş afaki

Fabrika da 2 üretim babdi var , 80 ton olan durdu. Diğer 240 ton olan band devam ediyor üretime

Yunanistan'da ki fabrika da üretime devam ediyor. 285 dönüm arazide 300 cakusani olan fabrika diye hatırlıyorum, %40 Yunan'a , kakan %60 ise 30 ülkeye ihraç ediliyor oradan

Şirketin yönetimi akademisyen.. iyi olacak inşaallah tahta
    yazdığım öngörüler sadece fikir alışverişi amaçlıdır. yatırım maksadı ile kullanmayınız...

6. Bir zamanların kralı, işte bir düşmeye gör. Bu hale gelirsin.. senin arkadaşlar 12K oldular halada devam ediyorlar. Her turda da bi nanik alıyorlar. Sen naniklenmeye devam et.

7. yurtdışında fabrikası var okumuştum bilançoda bunun yansıması varmıydı ben göremedim

8. KARTONSAN fabrikası yunanistanda var sabır ve kazanç ytd

Sayfa 799/845 İlkİlk ... 299699749789797798799800801809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •