Sayfa 192/844 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon
Arama sonucu : 6751 madde; 1,529 - 1,536 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Katılıyorum bir arkadaşım bedelsiz ilk günü tavandan alıp büyük zarar etmişti.Bedelisz oranı kadar patronun vicdanına da bağlı yani şansımız çok yüksek..

2. https://invst.ly/qz4cf

BİDE BUNA BAKIN ..%700 BEDELLİ YAPACAK DİYE NE OLDU..

AYNEN ÖYLE

PATRON NE İSTERSE O OLUYOR MAALESEF..

3. Bitti bu iş Kent verdi şekeri verdi şekeri Karton komaya girdi Konya zaten kendine hayrı yok eskiden mukayese edilirdi Kartonla şimdi yüzüne bakan yok nasıl olacakta Karton aşka gelecek bilen varsa elini kaldırsın ytd

4.  Alıntı Originally Posted by DEMLİKEYF Yazıyı Oku
    Bitti bu iş Kent verdi şekeri verdi şekeri Karton komaya girdi Konya zaten kendine hayrı yok eskiden mukayese edilirdi Kartonla şimdi yüzüne bakan yok nasıl olacakta Karton aşka gelecek bilen varsa elini kaldırsın ytd
    kaldirabilirim

Hurda fiyatlarında düşüşü müşteriye yansıttık rekabet gereğince demiş patron %40 pazar payı elinde tutmanın bedeli olmalı
    Ben ilk bakışta beğendim ama galiba rekabet şartları zor .. pandemi döneminde işçilere prim veriyorsa işler hızlı olabilir en önemlisi para dünya sürdürülebilirlik endeksine doğru akıyor %92 dönüşüm ile bence çok önde hatta ab ve Asya göre karbon izi daha düşükmüş yanlış bilmiyorsam ...
    Gazprom ve Sefaköy arsa davalarını ise çok anlayamadım ama çok büyük etkisi olmaz herhalde
    Slmlr bol kazançlar

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Tekniğe inanma tekniksiz kalma 448 den bahsettik 452 dedik
    447.5_ 448 kapanis..Ama sahibimiz hakkında değişmez gerçeğimiz her daim baki...Umarım arkadan baktirdiklarina değdirir

7. Eşşekler okur adam olur bu Karton adam olmaz.

8. Adam istiyor ki fiyatı düşüreyim alttan alayım.Ama benden başka kimse düşükten mal almasın.Oyle bir dünya yok koçum.Kademeli almak mantığı hep iyidir.Bir kademeye bütün parayı gömmeden.Agresifligi bu yüzden.

Sayfa 192/844 İlkİlk ... 92142182190191192193194202242292692 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •