Sayfa 616/848 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon
Arama sonucu : 6780 madde; 4,921 - 4,928 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

10 yıldır eski yeni gördünüzmü?

Bedelsiz zaten benim

Hisselerde eski-yeni ayrımı kalktı

https://www.bloomberght.com/ht-yazar...-ayrimi-kalkti
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

ALGYO da buyıl başı bölündü ve öyle bir şey olmadı.YTD
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    ALGYO da buyıl başı bölündü ve öyle bir şey olmadı.YTD
    Becelsizlerde rücgan olmaz adı üstünde bedelsizç kaynaklarından veriyor

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Naçizane soru sorabilir miyim acaba bedelsiz verilince kağıdın piyasadaki lotu artıyor mu yoksa bedellide mi artıyor onu tam bilmiyorum da bilgilendiren arkadaş olabilir mi acaba. Demek istediğim piyasada dolaşan lot artıyor mu manasında....

5.  Alıntı Originally Posted by Ümitsiz Yazıyı Oku
    Naçizane soru sorabilir miyim acaba bedelsiz verilince kağıdın piyasadaki lotu artıyor mu yoksa bedellide mi artıyor onu tam bilmiyorum da bilgilendiren arkadaş olabilir mi acaba. Demek istediğim piyasada dolaşan lot artıyor mu manasında....
    Ornek olarak 10 milyon hissesi olanbir şirket hisse adeti de 10 tl diyelim.

%100 bedelsiz sermaye arttırımı yapsa, hisse fiyatı 5 tl olur hisse adedi 20 milyon olur ..

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Piyasada dolaşan lot sayısı artıyor. Şu an 595 bin olan lot sayısı eğer bölünme kabul edilirse 15 milyon adet olacak. Ama şirketin halka açıklık oranı çok düşük. O yüzden bu büyük avantaj
     Alıntı Originally Posted by Ümitsiz Yazıyı Oku
    Naçizane soru sorabilir miyim acaba bedelsiz verilince kağıdın piyasadaki lotu artıyor mu yoksa bedellide mi artıyor onu tam bilmiyorum da bilgilendiren arkadaş olabilir mi acaba. Demek istediğim piyasada dolaşan lot artıyor mu manasında....
    HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. 2012 yılında aldım ilk 206 tl den hiç satmadım öyle bekledim neler kaçtı neler meğer en zoru nereden satsam şimdi bu kadar yıl bumuydu yani

8.  Alıntı Originally Posted by AKTAN Yazıyı Oku
    2012 yılında aldım ilk 206 tl den hiç satmadım öyle bekledim neler kaçtı neler meğer en zoru nereden satsam şimdi bu kadar yıl bumuydu yani
    8 yıl beklemek dile kolay 8 yıl. Ne olaylar yaşamışsınız kim bilir umarım fazlası ile bu bekleme emeğinizin karşılığını alırsınız

Sayfa 616/848 İlkİlk ... 116516566606614615616617618626666716 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •