Sayfa 784/845 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834 ... SonSon
Arama sonucu : 6757 madde; 6,265 - 6,272 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    Bana göre süper ötesi harika bir bilanço ortaklara hayırlı olsun, açılışla birlikta tavana şaakkkk diye yapışması lazım.
    Bunun ağzını ayırmasının tek açıklaması hisseyi istediği gibi topyamamasıdır.
    Gerileyen endeksten medet umuyor,
    ah o tahtada ben olacaktım, ilk yarım saatte tavana kitlerdim.
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ANKARA'nın batısı
    Gönderi
    2,703
     Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Bunun ağzını ayırmasının tek açıklaması hisseyi istediği gibi topyamamasıdır.
    Gerileyen endeksten medet umuyor,
    ah o tahtada ben olacaktım, ilk yarım saatte tavana kitlerdim.

ALLAH'ım speğinde booool paralı ve hayırlısını versin.
    Malının üstünde oturamayan, oturup kalkmasını bilmeyen borsada NAH kazanır.
    İnandığı hissede kaşıntısı tutan, bir günde 30 dilberi becermeye yeltenen kazanovalar KAZANDİBİ olurlar. (Sultan1.Krokodil)

3.  Alıntı Originally Posted by güccükyatırımcı Yazıyı Oku
    ALLAH'ım speğinde booool paralı ve hayırlısını versin.
    Karton otobana çıktı bir kere (yatırım bitti, para basma dönemi başladı), bundan sonrası seyir zevki. YTD

4.  Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    Karton otobana çıktı bir kere (yatırım bitti, para basma dönemi başladı), bundan sonrası seyir zevki. YTD
    Otobanın kenarına park etti anlaşılan, buna işlem gerek, ağzını ayırmaya devam ediyor..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

5.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Iki uc defa trade ettim. Guzel imkan verdi. Bugun tekrar aldim. Guzel bilanco beklentim var. 10 mayis son. Bilanconunda etkisi ile yukselise devam edebilir bayramdan sonra. Risk faktoru fed bu arada.
    Guzel bilanco beklentim var diyordum. Sagolsun kuslar yaniltmadi. Bilanco on numara geldi.

Guzel de hareketini cekti yalniz diger bir hissede acikta yakalandigim icin hisseden cikmam gerekti. Kalanlar icin guzel kazanclar dilerim.

6. Burası da pek sessiz. Sessizliği seviyorum.

Son bilançoyla buraları hak etmediğini düşünüyorum. Madem fırsat veriyorlar bizde 3-5 toplamaya devam ederiz.

Teknik olarak ise 66-70 TL direnç bölgesi önemli olacak gibi. Gün geçtikçe yeni finansallar yaklaştıkça ki bu finansallar iyi olacağı yönünde beklenti artarsa kıracağını düşünüyorum. Kısada 61 TL uzunda ise 55 TL destek konumumda bence.
    yAZDIKLARIM yATIRIM tAVSİYESİ dEĞİLDİR. kİŞİSEL dÜŞÜNCELERİMİN vE bİLGİLERİMİN pAYLAŞIMINDAN iBARETTİR.

7. Bist’te kaliteli ve dürüst şirketlerden biridir kartn..tekrar yola çıkmış gibi bir hali var..temeli tartışılmaz..yıl sonu beklenen f/k 4.75..ikinci çeyrek kambiyo desteğiyle 370-400 milyon kar ilk 6 ay toplamı 700 milyona dayanır mı yaşarsak göreceğiz..
    Bol kazançlar..

Sayfa 784/845 İlkİlk ... 284684734774782783784785786794834 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •