Sayfa 696/845 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon
Arama sonucu : 6756 madde; 5,561 - 5,568 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. ne yapılmaya çalışılıyor anlayabilen var mi

2. Vallahi benim sabahtan beri gördüğüm şey şu. 590k lotun yüzde 82 sine sahip olan iş yatırım tek bir lot dahi satmadı ve ara ara alım yaptı. Bekleyip göreceğiz. Borsada kolay para kazanılsaydı herkes zengin olurdu.
     Alıntı Originally Posted by sorp Yazıyı Oku
    ne yapılmaya çalışılıyor anlayabilen var mi
    HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by sorp Yazıyı Oku
    ne yapılmaya çalışılıyor anlayabilen var mi
    dip yapacak kafayı takmış dedik yaptı da eee elindeki o kadar lotu milleti korkudarak kime verecek onu düşünsün geri zekalı daha tarih açıklanmadı tezgah kuruyor
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

4. şimdi 1-2 lot işlemlerle habire tahtayı canlı tutmaya çalışıyor sanki işlem yapıyor havasında eee akşam bürüt geldi diye okuruz artık
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Abooo..Kartona ne olmuş beyaaa..Mevsim kış diye ıslanmış, çekmiş suyu , yatmış yere ...
    Aselsan da yaşadığım durum aklıma geldi..Kağıt ,bedelsiz bölünmesi yaklaşınca 39.tl den geri geri inmeye başlamıştı.En son 34.50 den bölünmüş ve 38-39 tl den satmayan bizleri pişman etmişti..Üzerinden aylar geçti.Şimdi 18.tl ( eski fiyatla 36.) de,haalen sürünüyor..
    Umarım Karton da benzeri durum olmaz.....

6. Arkadaşlar dıkkat edın. Malıyetı düşük olanlara birşey diyemeyız ama bölündükten sonra şelale yapabılır,bir zamanlar brısanın yaptığı gibi.. Kent gıbi bölündükten sonra hareket etmesini bekleyenler Osmanlı tokadı yıyebılirler.. Bu fiyatı bıle aratırlar adama.. Kent bolundukten sonra da toplu ve sıg bır senettı bu dağınık ve lot sayısı oldukça fazla olacak.. Bu hisseden medet beklemek hele bu fiyatlardan ben evde rahat uyuyamam şahsen!!! ..

Al sat tavsiyesi değildir.. Herkes kendi kararını versın..!!!..

Pıyasada yenı ky oldukça fazla çok can yakarlar.. Şirket niye bu fıyatlardan sattı satıyor Çunku bır daha bu fiyatları göremeyecek diye düşünüyordur muhtemelen ..
    benım tahmınım böyle yanılabılırımde..
    Siz kendi kararınızı kendiniz verin!!!!...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

7. sanırım brüt e ve tek fiyata oynuyorlar. alan aldı satan Sattı olacak. Çok iyimser ama + kapatırsa şaşırmam
    Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan

8. Böyle mal çıkmaz.... ! Tavan yapıp mal verselerdi anlardım, ama tabana çekip oradan toplamak keriz silkelemesi açık ve net ... zevkle ve artıya geçip hatta tavana gideceğini düşünüyorm...

Asla yatırım tavsiyesi değildir..

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 696/845 İlkİlk ... 196596646686694695696697698706746796 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •