Sayfa 562/844 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon
Arama sonucu : 6751 madde; 4,489 - 4,496 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    hocam bunlar haber geldıgınde 600-700 lerden 1600 lere cıkaracak gelişmemi deil hepımız bılıyoruz bunları ama eskıden gelen bı bedelsız sevgısı var hatta bır zaman bedellı geldıgınde taban olurdu kagıtlar mısal eskı zaman gelen martı bedellısınde kagıt yuzde 40 düştü gecen haber geldıgınde 3 tavan yaptı.kucuk yatırımcı cok su anda bıstte ne gorse ne yukselse ne haber gelse atlıyor nedır nedeıldır dıyen bır kısı yok
    Erimiş bir sermaye vardı, ben bakkal sermayesi derdim buna, bunu güncelledi, akla mantığa uygun seviyeye getirdi..
    Ama bu güncelleme şirketin daha küçük bir parçasıdır , 2.bir yüksek bedelsiz gelme ihtimali ile sermayenin artırılmasına devam etmesi düşünülebilir. Artık bir kere o sermaye kapısı açıldı.
    Şirketin çok yüksek oranda bir temettüye hazırlandığını düşünüyorum, o oran açıklanınca yeni bir şok yaşayacağız.
    Bir de bu şirketin bilhassa geleceği satın alınıyor.
    Mesela 3-5 yıl sonra çok artacak ciro/kar tahmin ediliyor olabilir.
    Bunu en iyi patron biliyor ..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

2. Yarın 1 adet Kart10 > 3 adet K10ya mı yapıyor?

3. Yarın karton direkT Tavan açarsa yol uzun gibi
    Ama benden bu kadar kalanlara bol kazançlar
    Bereketli ve Hayırlarla yeni Limanlara açılma vakti.......
    Hayırlı akşamlar

4.  Alıntı Originally Posted by tomarzali Yazıyı Oku
    Yarın karton direkT Tavan açarsa yol uzun gibi
    Ama benden bu kadar kalanlara bol kazançlar
    Bereketli ve Hayırlarla yeni Limanlara açılma vakti.......
    Hayırlı akşamlar
    Sanada bol kazanclar.

5. Herkes fikirlerini paylaştı, Ben de öngörümü paylaşayım. Eski (en düşük maliyetlilerden biri benimdir forumda) bir Karton ve Konya yatırımcısı olarak, beklediğim senaryo belirli bir süre sonra hem bedelli hem de bedelsizi olan bir sermaye artırımı. Eğer mevcut sermaye üzerinden beklenildiği gibi yüksek bedelli ve bedelsiz açıklasaydı her bir hisse başına yüksek bir bedel olacaktı. Bu ky satması için fırsat gibi görünebilirdi fakat şirkete uzun dönemde birçok açıdan zarar verecekti. Şimdi ise 75 milyon üzerinden yapılacak bedelli artışı daha yönetilebilir ve sağlıklı olacaktır. Karton için 75 milyon sermaye en alt limitte, yükselen döviz karşısında TL olduğu için yakın zamanda anlamsızlaşacak. Süre ne kadar olur bilemiyorum ama orta vadede piyasaların dengeye girmesi için bekleme fırsatı sağlıyor. Sonrasında patrondan ikinci bir sermaye hamlesini bekliyorum. Çünkü Karton'un daha fazla bedelsiz verme potansiyeli var ve herkes bunu biliyor. Patron şunu söylüyor "Bu aşk burada bitmez..." Yatırım tavsiyesi değildir, kişisel görüştür. Al, tut ya da sat tavsiyesi içermez...

6.  Alıntı Originally Posted by avarak28 Yazıyı Oku
    Bereketini görün sayın adsız....yalnız ayrılığınız biraz erken olmadımı ....zannımca ytd hayırlısı olsun
    teşekkür ederim sn. avarak28..
    doğrudur, biraz erken oldu belki.. ama bedelsiz hisselerinde yaşadığım nice bahtsızlıklardan sonra hedefime gelmiş bir hissede başka türlü davranmak benim için pek kabil değildi.. Allah herkesin gönlüne göre versin inşallah..

Alıntı Originally Posted by fırtına49 Yazıyı Oku
    Sayın adsız uzun yıllardır forumu takip eden birisi olarak yorumlarınızı zevkle okudum ve yararlandım. Size hayırlı olmasını diler, tekrar görüşmek dileği ile mutlu günler.
    teşekkür ederim sn. fırtına49..
    güzel günlerde görüşmek üzere..

Alıntı Originally Posted by carpadiem Yazıyı Oku
    Sayın Adsız konya forumunda yazdıgınız yıllardan beri sizi takip ediyor yorumlarınızı zevkle okuyordum. sizin için hayırlısı olsun
    teşekkürler sn. carpadiem..
    Konya benim için "mazi kalbimde yaradır" şarkısı.. kısmet olursa bir gün mutlak yeniden..
    hepimiz için hayırlısı olsun..
    ..
    .
    ve son söz olarak teşekkürler Kartonsan..
    yolun açık olsun inşallah..

7. eşleşme tavan 25500 alıcı bekliyor

8. Günaydın,
    Hayırlı cumalar hayırlı kazançlar arkadaşlar
    Derinlik paylaşır mısınız ?

Sayfa 562/844 İlkİlk ... 62462512552560561562563564572612662 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz