Sayfa 473/845 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon
Arama sonucu : 6756 madde; 3,777 - 3,784 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by SERİNOL Yazıyı Oku
    Kartonun derdi konyayı gerdi. Yüzde 8 yükselen hisse de yazı yok, endekse rağmen yüzde 1.2 düşen konyada ortalık kop kop. Valla konya da 5k mal alanlar var, eğer karton giderse konya da şenlik olacak. Acilen konya spekinin karton spekini arayıp hareketi durdur demesi lazım, tabii dinlerse
     Alıntı Originally Posted by hürriyet Yazıyı Oku
    kimsecikler yok.
     Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Milleti nasıl bıktırdılarsa kimse yok forumda ☹
    Arkadaşlar bu forum karton forumu olduğuna emin misiniz? Gecen hafta cuma kağıt yüzde 8 yaptığında yazmışız ben ve 2 arkadaş. Bugün ortalıkta hiç tanımadığım çok fazla nick name var. Sayın turkuaz bu durumu hayra mı yormalıyız yoksa ...

2. Bedelsiz verince neden yükselir ? demenin tek açıklaması bölündükten sonra o şirketin göstereceği performansa inanılırsa 768 lirası olanın 1 lot bile alamadığı günün ertesinde 24-25 lot alabilme imkanına kavuşmasıdır. Ancak bölünme günü bilinmediği ve açıklamanın uzatıldığı sürece yapılan hareketler spekülatör denilen cambazların akrobasiye verdikleri önemi gösterir ytd

3. Yazmadığımıza bakmayın 2015 ten bu yana kartın taşıyorum

4.  Alıntı Originally Posted by SERİNOL Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu forum karton forumu olduğuna emin misiniz? Gecen hafta cuma kağıt yüzde 8 yaptığında yazmışız ben ve 2 arkadaş. Bugün ortalıkta hiç tanımadığım çok fazla nick name var. Sayın turkuaz bu durumu hayra mı yormalıyız yoksa ...

şöyle düşünelim

ben bile hisse net dışına çıkmazken son zamanlarda,

tivitır,hisseanaliz,investing gibi sielere girmeye başlamıştım

son bir kaç gündürde birinde yazıyordum

yani olabilir.

altta görüyoruz 5 üye 20 ziyaretci.

insanlar sadece yorumları okumak için bakıyorlar

ama bu mutlu gündede mutluluklarını ve yaptıklarının güzelliğini paylaşmak istiyorlar

gayet insani bir durum

asıl korkulması gereken yükselişin bir noktasından sonra gelecek olan yeni üyeler olacaktır

o zaman derin derin düşünüp kesin kararla iş yapılmalı.

tabi bence.

5.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    En buyuk getirisi vergi avantajidir. Bunu cok kisi bilmez. Nakit olarak dagitsa idi stopaj olacakti ve devlete gidecekti 100 de 15 i. Ayrica sirketin degeri dagitilan tutar kadar azalacakti ve ozsermayesi azalacakti. Simdi sirketten para cikmamis olacak ve ortaklara hisse olarak vergisiz temettu odemesi yapilmis oldu. Ayrica sirket a.ş. oldugu icin borclarina karsi sorumlulugu ozsermayesi kadar oldugundan itibari artmis olacak.

Yani dpgrudan artis etkisinden ziyade dolayli olarak bir cok avantaji var. Piyasanin olumlu karsilama sebepleri kisaca bunlar.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

temel analizden anlamam ama bana gayet mantıklı geldi

demekki bedelsizinde bazı faydaları var

paralar şirket defterlerinde ne işe yaradığı belli olmayacak şekilde duracağına

sermayeye eklendi gözle görünür oldu

bu bile tek başına yeter bence.

6. O bu bırakın satan varmı tavandan onu söyleyin de alalım elinde olmayanlar koskanmasın o kadar taşıdım ama şimdi yok olanlarada hayırlı olsun nasip sizeymiş

7. Kerevitaş zamanıyla şimdiki zaman bir mi önceden bedelli açıklayan taban olurdu şimdi tavan oluyor bedelsiz bedelliden her zaman iyidir çünkü çünkü para vermiyosun

8. Arkadaşlar bu gemi daha çok su götürür süreç en az 3 ay tahminen dalgalı denizde.... YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. KÜCCÜK YATIRIMCIYIM...

Sayfa 473/845 İlkİlk ... 373423463471472473474475483523573 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •