Sayfa 535/838 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 6702 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by Hachiko Yazıyı Oku
    Peki,ama kesin geçilmez diye bir kural mı var?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Hayır Öyle birşey yok. Dolar bazlı zirveyi aşan şirketler neler yapmış ona bakarsanız görürsünüz;)

2.  Alıntı Originally Posted by topalsolucan Yazıyı Oku
    Hayır Öyle birşey yok. Dolar bazlı zirveyi aşan şirketler neler yapmış ona bakarsanız görürsünüz;)
    Teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Buraya çok uzun zamandır uğramıyordum. Algıya çok açık şeyler bu konular. zirveye geldik yazarsın. iki büyük hacimli satışta, birileri malını satar. Döner 3 hafta daha tavan gider. kimse bilemez. Son dönem yatırımcı algısını, beklentiyi düşünüp karar verin. Geri kalan konularda çok bildik sözler söylemenin anlamı yok.

4. Vay ben yeni Üyeymişim 2009 dan beri buralardaydık...Bizide harcamış hisse.net

Alıntı Originally Posted by carpadiem Yazıyı Oku
    2012 de dolar 1.80 Tl civarlarında şu an 8 Tl doları yakalamasına az kalmış gibi 2012 gram altın 90Tl şu an 480 Tl lerde yakalamasına daha VAR ama Egeen 2012 de 40 Tl şu an 1000Tl civarlarında vermiş olduğu temettüler hesapta yokken bile Egeeni yakalamasına daha ÇOOK var. YTD
    Doğru

Matriks grafikte bir hesap hatası var.

EGEEN %2000 üzeri primli

Lakin güncel fiyatlarda ve grafiklerde temettüler düşer.

YTD
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6.  Alıntı Originally Posted by gizligüc Yazıyı Oku
    dolar bazlı tepesini pazartesi tavan olduğunda görecek. YTD
    Kartnun 170 dolar olduğu zamanlar pd/ddsi kaçtı acaba...?

7. Arkadaşlar özel durumlarda bedelsiz de özel bir durumdur destek direnç olmaz kafanıza takmayın spek bunu belki kullanır ama artık kağıdın gideceği yeri sadece tahta yapıcı bilir onun dışındakiler sadece tahmindir..Benim okuduğum çoğu tahmin kendine göre tutarlı kimi diyor bu kadar sene bekletti çok gitmeden olmaz mantıklı kimi diyor oran çok değil o yüzden çok yükselemez bu da mantıklı yani yaşayıp göreceğiz

8.  Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku
    Arkadaşlar özel durumlarda bedelsiz de özel bir durumdur destek direnç olmaz kafanıza takmayın spek bunu belki kullanır ama artık kağıdın gideceği yeri sadece tahta yapıcı bilir onun dışındakiler sadece tahmindir..Benim okuduğum çoğu tahmin kendine göre tutarlı kimi diyor bu kadar sene bekletti çok gitmeden olmaz mantıklı kimi diyor oran çok değil o yüzden çok yükselemez bu da mantıklı yani yaşayıp göreceğiz
    Fikir vermesi için her türlü parametreye bakmak lazım ama.
    Herkes sonuçta kendi planını uygulayacak o ayrı...

Sayfa 535/838 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •