Sayfa 34/838 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon
Arama sonucu : 6704 madde; 265 - 272 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. 316,20 den girdim.Pazartesi genel kurul öncesi bir hareket olabilir düşüncesi ce sektörün diger hisselernin tavan tavan gitmesine karşın karton'un hareketsiz kalması almamda etkili oldu.Herkese bol kazançlar...

2. Siz galiba borsada yenisiniz eğer öyle olmasaydı bu şekilde bir yorum yapmazdınız..Bütün kağıtlar tavan gider bu gitmez yada eksi kapatır..270 civarı patron hisse alımı yapar endeks çıkmaya başlayınca da verir kağıdı çıkarmaz..Gerisi la fontenden masallar yok geleceğin sektörü imiş karlılık Mış....Mış muş müş bedelsiz vermedikçe bu kağıttan bir cacık olmaz patron hep bana hep bana der başka yoruma gerek de yok tabi bence..

3. Denize düşen yılana sarılırmış.Bugün 1,41 ve 1,42 den Tdgyo aldım tavan oldu.Brüt takas yarın bittiği için girdim.Bunada genel kurul beklentisi ile aldım.316,20 şu anki endeks için fena fiyat sayılmaz.Endeks 88,500 altına gelmediği müddetçe tutarım.Umut dünyası bu dünya...Herkese bol kazançlar...

4. İnşallah kardeşim her şey gönlünce olsun..

5. Sağolasın.Herkese Allah gönlüne göre versin..

6. az önce kap a haber geldi.genel kurul 5 mayısa ertelenmis.320,00 e verdim.beklentim genel kurul idi.
    bol kazançlar...

Gene yapacaklarını yaptılar.

Kataküllücü yönetim.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

8. bu kadar dertlenip bu kadar isyan edip satmamanızda ayrı bir anomali
    ben yerinizde olsam paramla bu kadar dert sahibi olacak olsadyım bir dk durmazdım
    yazık ediyorsunuz kendinize
    Az insan çok huzur

Sayfa 34/838 İlkİlk ... 2432333435364484134534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •