Sayfa 689/849 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon
Arama sonucu : 6785 madde; 5,505 - 5,512 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Çok uzun yıllar elinde tutan kağıtın her türlü cefasını çeken ky arkadaşları tebrik ederim. İnşallah dede çok çok uzun yıllar yağmur çamur kendisiyle beraber olan ky arkadaşlara müthiş sabırlarının karşılığını Allah’ın izni ile iade eder😊
    Teşekkür ederiz.
    10 yıldır tutuyorum.Artık buralardan yukarıya gitsin. 10 yıl az değil. Vedalaşmakta zor olacak.😊

2.  Alıntı Originally Posted by mustd42 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederiz.
    10 yıldır tutuyorum.Artık buralardan yukarıya gitsin. 10 yıl az değil. Vedalaşmakta zor olacak.😊
    Vaybe dile kolay 10 yıl gerçekten tebrik ederim. İşte gerçek yatırımcı 👏👏 üç günde köşeyi döneyim hevesi olmayan , çakal çukal dolu kağıtların peşinde koşmayan gerçek değer yatırımcısı bir arkadaş. Tebrik ederim tekrardan İnşallah emeğinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız. 😊

3. hayırlı olsun ortaklar ama zaten onaylancak bı bedelsız ıcın suprızmıs edasına burunmenın anlamı nedır ınfoda dedıgım gıbı bekledık haberı sonrakı gun eksıdeydı fazla umıtlı olmayın kısa vadede

4.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    hayırlı olsun ortaklar ama zaten onaylancak bı bedelsız ıcın suprızmıs edasına burunmenın anlamı nedır ınfoda dedıgım gıbı bekledık haberı sonrakı gun eksıdeydı fazla umıtlı olmayın kısa vadede
    Arkadaşlar öyle bilinçsiz yazılıyor ki..
    Başka hisselerin küçük oranlı BEDELLİ haberlerindeki etkiyi niye burada örnek veriyorsunuz..
    %200-500 bedelli yapmış batık ve spek hisselerin hareketleriyle kıyaslamayın..
    Yıldiz pazarda olan bir hissenin borsa tarihine geçecek BEDELSİZ artırımı 10 senede bir gelir..
    Alın size iddia..
    %2000 üzerinde bedelsizi kaç şirket verebilir.Belkide bundan 10 sene sonra toplasan 2 şirket ya verir ya vermez..
    Bırakın algıcıları..
    Afyonun gelmiş geçmiş en büyük sermaye artırimina şahit olup..... tarihi Brisa bölünmesinden önce hisseye giren.... Netaş ın unutulmaz rekorlu sermaye artırımına katılmıs biri olarak yazıyorum..
    Bu oranlı bölünme bir elin parmakları kadar yok..
    Belkide bundan sonra zor olacak..
    O yüzden nadir olan bir olayın içindesiniz.KEYFİNİ ÇIKARIN..
    Yarın düzeltme diyenler tavanda bekleyen emirleri burada paylaşacağım..
    Dediklerim çıkmazsa burada yazmayacağıma erkek sözü veriyorum..
    Hisseyi alamayanların üstüne gitmeyin..onlarda insan sonuçta..
    Asla ytd..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Benden gelsin hisse ile 8. Yılım

6. Bir hissede 8 - 10 yıl beklemek. Bu nasıl bir sabırdır.
    ---------------------------------
    İnş. Yarın Hepimiz için güzel bir gün olur

7.  Alıntı Originally Posted by matias Yazıyı Oku
    Vaybe dile kolay 10 yıl gerçekten tebrik ederim. İşte gerçek yatırımcı üç günde köşeyi döneyim hevesi olmayan , çakal çukal dolu kağıtların peşinde koşmayan gerçek değer yatırımcısı bir arkadaş. Tebrik ederim tekrardan İnşallah emeğinizin karşılığını fazlasıyla alırsınız.
    Tebrik ederim sabrınız hayran oldum.

Venus Z20 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by tırtıl Yazıyı Oku
    Bir hissede 8 - 10 yıl beklemek. Bu nasıl bir sabırdır.
    ---------------------------------
    İnş. Yarın Hepimiz için güzel bir gün olur
    Bende kendime şaşıyorum. 10 yıl bekledim. Sabrettim ha bu gün ha yarın diye. Ama şimdi ne yapacağım bilemedim. Binbir türlü yazan çizen var. Kafam karışık.

Sayfa 689/849 İlkİlk ... 189589639679687688689690691699739789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •