Sayfa 309/850 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon
Arama sonucu : 6793 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. az önce baktım bist son 10 yıl geitir %111, karton temettüler hariç %307. kağıt tarihi zirveden kapanış yapmış. forumu gelip yeni okuyan biri de %50 zararda bekliyor sanacak millet. karton forumunu devreci arkadaşlar bırakıyorum.

2. Diğer bedelsiz potansiyellilerden olumsuz ayrıştı

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. Bir sorun niye olumsuz yazıyorsun diye bak nasıl kapadı 5 lirada boşluk bıraktı şimdi bedelsizlerin hareket ettiği prim yaptığı dönemde 1 tavandan geri gelen zihniyete ne denir..Sonra yok niye kötü yazıyorsunuz nedir derdiniz al işte yaptığına bak

4. Parayı 10 yıl faize koysaydık

Faizde yıllık %10 olsaydı

Zaten %256 faiz getirisi olurdu

Ne yani çokmu kazandırmış %300 yapmışsa

%300 yapmayanda vardır belki

Ama çok çok fazla yapanda var

%300 yapmış diye hele hele onuda 10 yılda yapmış diye

Baş tacı etmemizi beklemeniz çok yanlış

Tabi bence

Kardeşim olumsuz yazanlara niye tepki gösteriliyor???

Siz bu kağıdı yağlayıp balladıkça allayıp pulladıkça buraya daha çoooook "çoluk çocuğu" çekersiniz, tahtaya aldığı çoluk çocuğu da spekler çok sever. Biz bu borsada yeni değiliz 17 yıldır borsayı takip ederim. Siz güzellemeler yapmaya devam edin günün sonunda nasıl bir dolmuşa bindirildiğinizi anlamış oldunuz. Aman ha sakın biri olumsuz yorum yapmasın da onlarca küçük yatırımcı daha girip dolmuşu doldursun nefes alamayın.

Ya kardeşim sanki adamın en yakınına hakaret ediyormuşuz gibi, ne bu sinir ne bu öfke ?? Kimse fikrini söyleyemeyecek mi?? Ben elimde kağıt var diyorum hata yaptım diyorum. 5 senedir bu borsaya kent hareketinden dolayı döndüm kentten çıktık kartona girdik ama dolmuşa bindik..

Olumsuz yorum yapanlara verilen tepkiye çok şaşırıyorum, kimse olumsuz yazmaya cesaret edemiyor ve herkes olumlu yazınca da ne kadar küçük yatırımcı varsa üşüşüyor sonra da vay efendim kağıt niye gitmiyor diye ağlıyorsun.

Ha ben millet kağıttan uzaklaşsın diye de yorum yapmıyorum. Vebal denilen şeyin farkındayım. Burası bir görüşlerini paylaşma platformuysa ben de kendi şahsi fikirlerimi paylaşıyorum. Fakat vebalden anlamayan bazı arkadaşlar da, hisseyi allayıp pulladıklarında herhangi birini etkilerim onu zarara sokarım diye düşünürlerse en doğrusunu yaparlar..

Haydi selametle..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarımın hiç birisi yatırım tavsiyesi değildir. Uzman değilim, sadece kendi fikirlerimi paylaşıyorum...

6. Oooo dedem bebeleri etrafına toplamış bugün anlaşılan, laf aramızda çok sever körpecikleri bizim kart zampara aman haaa, yarından tezi yok teker teker kucağına alıp en yüksek bedelsiz potansiyeli bizde masalını anlatıp hepsini zehirler. Dedemi kırmızı başlıklı kızda ki kurt a benzetiyorum. Neyse Allah a şükür sıfır maliyet olayını yaptıkta hareketleri yazılanları gülerek izleyip okuyorum. Küfreden arkadaşlar sonuna kadar haklılar, bu mq mun borsasında kent in yaptığı hareketi karton şimdiye kadar 10 defa yapmalıydı. Adam 10+ yılımı verdim diyor boru değil, sen kalkıp alalı 10 saat olmadan 10 yılda parası kuşa döndürülmüş adama höttt dersen hadi ulan oradan sende derler adama. Akıllı olun, saygılı olun. Dağdan gelip bağdakine artistlenmeyin. Yarın öbür gün sizide 10+ yıl yatırımcı yaparlar o zaman yandım Allah dersiniz ama iş işten geçer. Kişi kınadığını yaşamadan can vermez hadisi şerifini aklınızdan çıkarmayın.
    Cahillik mutluluktur!

7.  Alıntı Originally Posted by Ethereum Yazıyı Oku
    Kardeşim olumsuz yazanlara niye tepki gösteriliyor???

Siz bu kağıdı yağlayıp balladıkça allayıp pulladıkça buraya daha çoooook "çoluk çocuğu" çekersiniz, tahtaya aldığı çoluk çocuğu da spekler çok sever. Biz bu borsada yeni değiliz 17 yıldır borsayı takip ederim. Siz güzellemeler yapmaya devam edin günün sonunda nasıl bir dolmuşa bindirildiğinizi anlamış oldunuz. Aman ha sakın biri olumsuz yorum yapmasın da onlarca küçük yatırımcı daha girip dolmuşu doldursun nefes alamayın.

Ya kardeşim sanki adamın en yakınına hakaret ediyormuşuz gibi, ne bu sinir ne bu öfke ?? Kimse fikrini söyleyemeyecek mi?? Ben elimde kağıt var diyorum hata yaptım diyorum. 5 senedir bu borsaya kent hareketinden dolayı döndüm kentten çıktık kartona girdik ama dolmuşa bindik..

Olumsuz yorum yapanlara verilen tepkiye çok şaşırıyorum, kimse olumsuz yazmaya cesaret edemiyor ve herkes olumlu yazınca da ne kadar küçük yatırımcı varsa üşüşüyor sonra da vay efendim kağıt niye gitmiyor diye ağlıyorsun.

Ha ben millet kağıttan uzaklaşsın diye de yorum yapmıyorum. Vebal denilen şeyin farkındayım. Burası bir görüşlerini paylaşma platformuysa ben de kendi şahsi fikirlerimi paylaşıyorum. Fakat vebalden anlamayan bazı arkadaşlar da, hisseyi allayıp pulladıklarında herhangi birini etkilerim onu zarara sokarım diye düşünürlerse en doğrusunu yaparlar..

Haydi selametle..

SM-N910C cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
     Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Oooo dedem bebeleri etrafına toplamış bugün anlaşılan, laf aramızda çok sever körpecikleri bizim kart zampara aman haaa, yarından tezi yok teker teker kucağına alıp en yüksek bedelsiz potansiyeli bizde masalını anlatıp hepsini zehirler. Dedemi kırmızı başlıklı kızda ki kurt a benzetiyorum. Neyse Allah a şükür sıfır maliyet olayını yaptıkta hareketleri yazılanları gülerek izleyip okuyorum. Küfreden arkadaşlar sonuna kadar haklılar, bu mq mun borsasında kent in yaptığı hareketi karton şimdiye kadar 10 defa yapmalıydı. Adam 10+ yılımı verdim diyor boru değil, sen kalkıp alalı 10 saat olmadan 10 yılda parası kuşa döndürülmüş adama höttt dersen hadi ulan oradan sende derler adama. Akıllı olun, saygılı olun. Dağdan gelip bağdakine artistlenmeyin. Yarın öbür gün sizide 10+ yıl yatırımcı yaparlar o zaman yandım Allah dersiniz ama iş işten geçer. Kişi kınadığını yaşamadan can vermez hadisi şerifini aklınızdan çıkarmayın.

Elinize dilinize sağlık

8. Bu yav.ağın onayı kaçtı kardeş...
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    İnşallah onay süreci işletmez

İnşallah seyreltme hareketidir

Yoksa küfür hakaret kapıda bekliyor dede

Sayfa 309/850 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409809 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız