Sayfa 221/849 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321721 ... SonSon
Arama sonucu : 6787 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Valla ben artık burada yok şirket karı yok sektör cart curt diyenleri gülerek okuyorum, ilk zamanlar acıyordum ama artık acımıyorum. Bu kadar bariz bir şerronun şirketinde bu kadar bariz puştluklar yapılıyorken bunları görüp bilip halen şöyle böyle diyenlere acınmaz. Patron da bu kadar sazan varken bu katakulleleri bırakmaz, daha da beter eder. Ediyorda zaten.

Çok ilginç burda yazanların çoğu şirketi beğenmiyor ama hala burdalar ...kendi içinde tutarlı olmayan bu arkadaşların akıl vermesi de etkili olmuyor tabii...
    Rasyonel bilgiye dayalı paylaşım yapan olsun da eleştri olsun o zaman ciddiye alalım ..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Burada sadece işi inada bindirmiş kaşarlar var arkadaşım. Sapla samanı karıştırma. Akıl falan da vermiyoruz bizim aklımız olsaydı bu hissede kaşar olmazdık zaten. Sonra ne akıl verecem ki banane, acı çek işte, madem öyle şeytan azapta gerek. Birde trip atıyor yahu. Sen daha bu şirketle alakalı hiçbir rasyonel bilginin beş para etmediğinden bi habersin. Neyse Ünal ile senide Allah bir yastıkta kocatsın. Bizi kocattı, kaşarlı karısı olduk artık tazelerde gözü yaşlı zamparanın

4. 2.ceyrek bilancoyu fiyatlarken hasbelkader 500 uzerine atinca bu hissedar arkadas acaba mutlu mu olacak yoksa elinden oyuncagi alinmis cocuk gibi oynamiyorum mu diyecek acaba..su anki fiyatlama 16.6 p/e ve 2.67 p/b ile hem sektor icinde hem de borsa genelinde cok da ucuz sayilmaz aslinda (bdsz beklentisi) diger ambalajcilara bir bakin isterseniz..mesela gedza bugun tavan oldu portfoyumde var ..hala trailing 10 p/e altinda..irrasyonel bir durum yok ki..2.ceyrekten itibaren bilancoda artan iyilesme beklentisi var corona ya bagli ve cevre duyarliligina bagli karton kullaniminin artmasina paralel olarak..en az 1 ceyrek daha beklemeye deger goruyorum ..beklentimiz bos cikarsa tekrar degerlendiririz..ama her Allah’in gunu patrona sallamanin burada hissedar olarak basta kendine ve sonra digerlerine ne faydasi var anlamis degilim..begenmiyorsan patronu ;sat git kardesim..bdsz fln olmaz yakinda merak etme..ytdegildir

Sent from my iPhone using Tapatalk

5. ben anlamıyorum burada dönen bu olumsuz havayı nedir problem mesela kim zararda nerden almışta zarar etmiş.diğer hisseler hergün tavan gidiyorda bizim mi haberimiz yok bistin hemen hemen hepsi aynı durumda. kartn coğundan iyi durumda bile. bu ara yatay takılıyor sadece. arada bi atraksiyon yapıyor tavana sonra salıyor. cokta problem değil.sadece ekürisi konyaya baksanız hissenize haksızlık ettiğinizi anlarsınız. 10 yılda inşaat sektörü altın cağını yaşarken bile hala zirvesinden epey uzakta.karton ise konyadan cok geriden gelmesine rağmen 10 yılda 2.5 katında nerdeyse yada sektörden tireye baksanız seri tavanlarla eski zirvesinin yarısına kadar geldi o günden beri kademe bile kaldıramıyor vuruyorlar kafasına. kartn yine tireye göre eski zirvesine cok cok yakın.

6.  Alıntı Originally Posted by hknzn Yazıyı Oku
    ben anlamıyorum burada dönen bu olumsuz havayı nedir problem mesela kim zararda nerden almışta zarar etmiş.diğer hisseler hergün tavan gidiyorda bizim mi haberimiz yok bistin hemen hemen hepsi aynı durumda. kartn coğundan iyi durumda bile. bu ara yatay takılıyor sadece. arada bi atraksiyon yapıyor tavana sonra salıyor. cokta problem değil.sadece ekürisi konyaya baksanız hissenize haksızlık ettiğinizi anlarsınız. 10 yılda inşaat sektörü altın cağını yaşarken bile hala zirvesinden epey uzakta.karton ise konyadan cok geriden gelmesine rağmen 10 yılda 2.5 katında nerdeyse yada sektörden tireye baksanız seri tavanlarla eski zirvesinin yarısına kadar geldi o günden beri kademe bile kaldıramıyor vuruyorlar kafasına. kartn yine tireye göre eski zirvesine cok cok yakın.
    Aynen panik yok..biraz sabir..asabi arkadaslarda sorun bence bdsz olmamasinda..hemen bedelsiz gelsin 2 ye 3 e katlasin diye bekliyorlar..uzun suredir burdaysan baska hisselerle cesitlendireceksin bunu goz ucuyla takip edeceksin

Sent from my iPhone using Tapatalk

7. Vay emenuke ya

Hiç bilmediğimiz düşünemediğimiz öneriler gelmiş

Daha önce neredeydiniz arkadaşlar

Bunları bilseydik bu lanet hisseye girmez

Bu insafsız patronun hissesini almaz

Keyfimize bakardık

Şakasınız herhalde.

Topluca geldiğinize göre bi gariplik sezdim kendimce

8.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    Vay emenuke ya

Hiç bilmediğimiz düşünemediğimiz öneriler gelmiş