Sayfa 489/848 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon
Arama sonucu : 6780 madde; 3,905 - 3,912 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Haaaa şunu da belirteyim ...Kartondan bir kent gibi 10 kat yükseliş beklemeyin.....Ama şu DELİ 2020 BORSASINDA 2.000 yapamazlarsa bu KARTON SPEĞİNİN de kafasına ...m....!!!!

2. Karton sığ hisse... tahtacı da gelecek talebin farkında...önümüzdeki hafta kapalı gişe oynar...bedelsiz furyası başlar..

3. Senette pozisyonu olanlara gelsin..
    Bol kazanç sizlerle olsun..
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

4. Başka hisse verse bu bedelsizi aylar öncesinden girerler sonra haber gelir, fakat sahipleri düzgün insanlar belli .. başka hisse olsa uzaya görürler, bu hisseyi ky omuzlarsa dediğiniz yerlere gelir , speğinden fazla bişey beklemeyin. En geç cuma tavandan alırım tahminim bu yönde.

5. Yaa ne demezsiniz. 15 yıldır bedelsiz havucu ile trade üstüne trade yaptılar. Orda burda tatlı tatlı para kazanıyoruz milleti söğüşlüyoruz da dediler! Resmi alım satım bildirim yaptıkları harici off shore hesaplardan da paranın dibine vurdular. Çok dürüstler! İmaj çalışması mı var acep? Ünal ın yatacak yeri yok... Ölüm de var Ünal. Çok ah aldınız çoook!
     Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Başka hisse verse bu bedelsizi aylar öncesinden girerler sonra haber gelir, fakat sahipleri düzgün insanlar belli .. başka hisse olsa uzaya görürler, bu hisseyi ky omuzlarsa dediğiniz yerlere gelir , speğinden fazla bişey beklemeyin. En geç cuma tavandan alırım tahminim bu yönde.
    Son düzenleme : higuita; 18-10-2020 saat: 19:52.

6.  Alıntı Originally Posted by higuita Yazıyı Oku
    Yaa ne demezsiniz. 15 yıldır bedelsiz havucu ile trade üstüne trade yaptılar. Orda burda tatlı tatlı para kazanıyoruz milleti söğüşlüyoruz da dediler! Resmi alım satım bildirim yaptıkları harici off shore hesaplardan da paranın dibine vurdular. Çok dürüstler! İmaj çalışması mı var acep? Ünal ın yatacak yeri yok... Ölüm de var Ünal... Çok ah aldınız çoook!
    Tanımıyorum kardeşim okadar 🤔

7. Buranın eskileri iyi tanır. Turquaz, kubilay23, bsm, kasvet, volna, çobanyıldızı ve birçok kişi.
     Alıntı Originally Posted by horoz60 Yazıyı Oku
    Tanımıyorum kardeşim okadar

8.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Yahu karton tavan tavan gidecek biz de yan bedelsilerden kazanırız diyoruz.....Ama burada kartonsanın gitmeyeceği algısı oluşmuş.....!!!

Yahu şaka mısınız,yoksa borsayı mı bilmiyorsunuz anlayamadım.....!!!!

Arkadaşlar kartonsan 10 yıldır bu haberi bekliyor....Patron bile binlerce lot topladı yıllardır.....Yapmayın eymeyin ,boru mu bu?Karton % 2500 bedelsiz açıkladı.....Ayıp yahu ,milletin duygularıyla oynamayın.....!!!

Yarın karton tavan serilerine başlar....Bede3lsizler de peşine takılır.....Birkaç gün sonra lkarton tavanı açsa dahi yoluna devam eder.....2-3 aylık bir süreç bu bedelsiz süreci......İniş çıkışlar elbetteki olacaktır....Ama tavan açıldıktan sonra HİKAYE bitmeyecektir kanımca.....!!!!
    Onların derdi başka kardeş.elinde hissei olanın kafası net ;)

Sayfa 489/848 İlkİlk ... 389439479487488489490491499539589 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •