Sayfa 165/845 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 6756 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Bana her gün Trade yapma fırsatı sunuyor bugünde 5 liralık marj verdi hiç hoşuma gitmedi bu kadar kolay olmamalı..

2. 472.üzerindeki kapanışlar hisseyi rahatlatır

ama ben 500 üzeri kapatmadıkca beklenti içine girmem..

aylık grafikleri çok güzel aslında

bi şey yapacaksa ortamı uygun

tabi bence.

3. Swap işi tamam Japonlarla anlaşma sağlanmış.. Dolara çakmalarından belli akşamda dow iyi kapanır ise yarın güzel bir gün bizi bekliyor umarım bu sefer 500 TL atar ben kredili olanları vermek zorundayım bakalım hayırlıs..

4.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Swap işi tamam Japonlarla anlaşma sağlanmış.. Dolara çakmalarından belli akşamda dow iyi kapanır ise yarın güzel bir gün bizi bekliyor umarım bu sefer 500 TL atar ben kredili olanları vermek zorundayım bakalım hayırlıs..
    Japonya swap işi halloldu bir devlet açıklaması var mı? Ben göremedim..

https://paraajansi.com.tr/swap-gorus...ruluyor/14195/
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

5. Dolar 677 sence neden??

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    22,055
     Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Japonya swap işi halloldu bir devlet açıklaması var mı? Ben göremedim..

https://paraajansi.com.tr/swap-gorus...ruluyor/14195/
    Tayyip Erdoğan perşembe açılışta verecek müjdeyi Birileri sızdırdı haberi millet sokağa çıkma yasağı varken 19 mayıs tatili derken dövizi de satamadı alamadıbankalardan işlem yapsa aradaki fark neredetse karton alış satış kademesi kadarÇok stratejik bir hareket!
    Bir de suriye,muhaliflerle masaya oturacakmş işte o zaman görün benjamindeki şelaleyi!
    Bir nevi kimya ki Alimi yoktur.Tecrübe ettikçe biriken cahilliktir Aşk''"! “MASA KASA NİSAABRACADABRA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Dolar 677 sence neden??
    Hazine ve Maliye Bakanlığı'nca bugün yapılan açıklamada, birçok ülkeyle swap görüşmelerinin yerel paralarla ticareti de kapsayacak şekilde sürdürüldüğü vurgulanırken, Türkiye'nin 2 ülke ile swap anlaşmasına vardığına ilişkin haberlerin doğru olmadığı belirtildi.

Gerilemesinin nedeni sadece bir beklenti..
    Ama swap olduğu haberi açıklanırsa, asıl düşüş o zaman gelecek gibi.
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

Alıntı Originally Posted by Filozof Yazıyı Oku
    Tayyip Erdoğan perşembe açılışta verecek müjdeyi Birileri sızdırdı haberi millet sokağa çıkma yasağı varken 19 mayıs tatili derken dövizi de satamadı alamadıbankalardan işlem yapsa aradaki fark neredetse karton alış satış kademesi kadarÇok stratejik bir hareket!
    Bir de suriye,muhaliflerle masaya oturacakmş işte o zaman görün benjamindeki şelaleyi!
    Ha ben yine diyeyimde diyeceğimi.

Swap olsa ne olur olmasa ne olur.

Cds ler düşmedikce 6.30 larla borç alındıkca gelecek nesillere yeni yükler demektir.

Borç yiğidin kamçıdır ATASÖZÜMÜZÜ uyguluyorlarmıdır.

O borçlar orada duruyor ve yenileri gelecek.Sorunları ötelemekten öteye gidemez bunlar.

Borçları ödeyip ayağımızı yorganımıza göre uzatmalıyız.

Tasarruf yapılmalı,israflar önlenmeli,Üretim,tarım ve hayvancılık a önem verilmeli,özelleştirmeler iptal edilmeli(ülkemi
    zde mantığı ters adamlar fabrikaları satıyor yada avm rezidans yapılıyor)Şimdi yaptıklarıda ithali engellemek burada üretimleri pahalıda olsa yapmak.Umudumuz varmı?
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Sayfa 165/845 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •