Sayfa 191/845 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon
Arama sonucu : 6756 madde; 1,521 - 1,528 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Dostum ben yazılarını tam hatırlamıyorum sana olan tepkiden dolayı bu yüzden olabilir sandım birde arkadaşlar seni rıc sanıyor olabilirler .yada ben yanlış anlamış da olabilirim.
    Kağıda gelecek olursak bugünkü hareketleri nasıl bir zihniyet olduğunu gösterdi bile bile mal çaktı..yarın ki kapanış çok önemli tepki gelmesi lazım bakalım göreceğiz

2.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    hahhahaha
    yaww hiç yazasim yoktu hay sen çok yaşa emi kardeşim
    derlerrr derlerrrr
    desende derler demesende derler hahahahahah
    ben çaresini buldum ama sanırım sonunda
    önce işi lay lay lom a vurdum
    şimdi bi tık daha ileri gittim artık nadiren yazıyorum
    valla dünya varmış
    yok o onu dedi yok bu bunu dedi
    ahahhaahahah ulen yiyin birbirinizi sizle mi uğraşacaz kerkenezler hehehehehehe
    hahahahahaa forumda çarşı karışmış
    ağır şizofrenik ataklar artmış
    huzursuzlar sabırsızlar saygısızlar arsızlar.....
    ben burada yazmıyorum artık lalezar
    seviye eksinin altına inmiş magmaya doğru gidiyor
    böyle yere arada bi uğranıp yiyin birbirinizi der kahkaha patlatıp geçer gidersin hahahahahahahahahah
    Az insan çok huzur

evet karışık ve kaşarlı meydan.

200 milyon 300 milyon karlar diyenler nerede?

Kuşe karton ambalajlı ekmekler nerede.

Neyse bu cilalı taş devride miyadını doldurdu.

Günlükte 458 ve 460 üzerleri çıkmadıkca sıkıntılı geçer.

Bedelsiz beklentilisi olanlar için bir sıkıntı yok aynı hisse ve beklemeye devam.

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

4. Iyi seanslar herkese.Arti eksi gorduklerim: Fazlaca ky olması.patron faktörü eksi yönlerimiz. Artı ise 2 defa trend desteğini test ettik.donersek iyi döneriz.ayrica konya sağlam duruyor. Bilançoya rağmen başka beklenti içinde gibi.bekledigimiz olursa bizede yansır.teknik olarak pazartesi salı yön belirler gibi. Kimbilir belki bugün belki pazaretsi bilanço gelir bahane olur her iki yon için.aksi takdirde 400-440 aralığı gündemde olur.Temenni ederim ki biz 448_475 bandında kalalim

5. Umarım serbest emir satışı yapanlar bu kağıt yükselmeyecek diyen günlükcu vede borsaya yeni giren acemi ky dir

6. sayın yekpare,
    İnanın bu kağıtta teknik taktik bant çizgi falan işlemez.Garip bir spek var çok rahat al sat yapabiliyorsun bazı günler hariç..Takaslara hiç bakmayın bugün alan yarın satıyor yarın alan öbür gün satıyor falan filan adamın zaten kaç yerde hesabı var..
    Çok ky var katılıyorum özellikle geçen hafta twetterda çok gazladılar sözde ustalar patron adamları..Trend falan yok bu kağıtta inan ki kafasına göre takılıyor son olarak evet çok ky var fakat bu gitmeyecek anlamına gelmez istese gelecek hafta kağıt 1000 tl o kadar toplu ama tek bekletisi bedelsiz verdi verdi yoksa yıllarca daha sürünür gider..

7. Eyvallah hocam.evet bazen teknik işlemiyor.Mal toplu olunca istediğini yapıyor.Gun ola harman ola.

8. 2018/12 aylıkta VUK gelir tablosunda kar..102 Milyon,Konsolide bilançoda...113 milyon gelmişti..
    2019/12 aylıkta VUk gelir tablosunda kar..67 milyon, konsolide bilançoda...81 milyon gelmişti..
    Son iki senede Vuk ile konsolide bilanço arasında ort. %15 +yönde fark oluşmuş...
    Buradan hareketle konsolide bilançoyu kestirmek zor olmakla beraber,
    İlk çeyreğin 25 M civarı gelmesi muhtemel...
    İlk çeyrek 30-35 gelse de bir şey değişmezdi...
    Belki 500 e vurur oradan dönerdi...
    Herkesin ezbere bildiği gibi bedelsizden başka gideceği yok diyeceğim ama ona da emin değilim...
    Kerevit 1 e 27 bedelsiz verdi de ne oldu 2-3 sene önce,
    Bir yüzde 10 bile yapamadan 1/3 fiyatına inmişti..
    Demem o ki gitmesi istenmiyorsa iş çok zor..
    Deniz dibinden inci çıkarmak isteyen; vurgun yemeyi göze almalı..

Sayfa 191/845 İlkİlk ... 91141181189190191192193201241291691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •