Sayfa 399/846 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon
Arama sonucu : 6762 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Bir buçuk ayda %50 artıyız mateme gerek yok bence... 800 lerden satmayanın hatırı kaldı herkes maliyeti düşürdü hatta sıfırladı kimisi portföyü komple sattı. Harika bir 15 gün yaşattı ve Allah mahçup etmedi çok şükür bizi, mesele burdan tekrar alabilirmiyiz benim elim gitmiyor sattığım kısmı yerine koymaya bu psikoloji önemlidir.. kalanı ile bilançosunu görmeye niyetliyim ilk 6 aylık 50 60 milyon gelirse beklemeye devam ederim diye düşünüyorum nasip..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    50-60 milyon biraz fazla olmadı mı...😃

2.  Alıntı Originally Posted by BakiÇınar Yazıyı Oku
    50-60 milyon biraz fazla olmadı mı...
    6 aylik diyor..mantiksiz degil

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Şimdi bu brüt takas olayında internetten al veya sat diye emir verebilecek miyiz?
    Bu konuda bir kısıt var mı?

4.  Alıntı Originally Posted by BakiÇınar Yazıyı Oku
    Şimdi bu brüt takas olayında internetten al veya sat diye emir verebilecek miyiz?
    Bu konuda bir kısıt var mı?
    Naktin varsa kisit yok..bir de ayni gun al sat yok, kredili alim yok

5. [QUOTE=pmngr;4638458]Naktin varsa kisit yok..bir de ayni gun al sat yok, kredili alim yok

Merhaba sayın pmngr,
    öncelikle daha önceki tüm yazılarınız ve katkılarınız için teşekkür ederim. Aynı gün al sat yok derken sanırım elimizde zaten hisse varken onun kadar al sat yapabiliyoruz değil mi? Ben öyle biliyorum.

6. [QUOTE=cvkhande;4638590]
     Alıntı Originally Posted by pmngr Yazıyı Oku
    Naktin varsa kisit yok..bir de ayni gun al sat yok, kredili alim yok

Merhaba sayın pmngr,
    öncelikle daha önceki tüm yazılarınız ve katkılarınız için teşekkür ederim. Aynı gün al sat yok derken sanırım elimizde zaten hisse varken onun kadar al sat yapabiliyoruz değil mi? Ben öyle biliyorum.
    Hisse senetleri sadece SPK tarafından brüt takas kapsamına alınabilir veya bu kapsamdan çıkarılabilir. Hisselerin brüt takasta tutulma süresi de yine SPK tarafından belirlenir.
    Brüt takasta olan hisse senetleri internet üzerinden alım/satım emir girişine kapatılır. Şahsen veya telefon aracılığıyla emir girişi yapılabilir.
    Brüt takasa alınan hisse sentelerinde aynı gün (günlük) alım satım işlemi yapılamaz.
    Brüt takas kapsamında bulunan hisseleri satın alırken toplam bedel ancak nakit olarak ödenebilir, kredili satın alma işlemi yapılamaz.

7. Patronun izin vermediği onaylamadığı bir yükseliş olmaz..Burada bence ilk başta patron yükseltmeyecekti fakat diğerleri aşırı primlerince ve gitmeyen bu kalınca diğer yatırımcılara mal kaptırmamak için almadıysa bile satışa maş koymadı ve kağıtta primlendi..Şimdi brüt takasta ne yapacağını merak ediyorum bir bedelsiz patlatsa şu sürede ballı kaymak olur

Cümleten hayırlı bayramlar Allah a emanet olun inşallah.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 399/846 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •