Sayfa 410/846 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon
Arama sonucu : 6762 madde; 3,273 - 3,280 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Onlar bugün taban biz tavan maşallah....
    Ben hedefime bakarım aynı anda başka faktörler olmuş olabilir hedefe sonuçta ulaştı mı ulaştı ordan döndü hee o olmuş bu olmuş derler ya tabela da ne yazıyor...
    O hisseleri alsam onların rasyolarına göre hedef koyarım ama biz kartn cuyuz..
     Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Sevgili dostum fk 30 oldu diye dönmedi kent bfren tabanladı diye döndü onlar şu an hala tavan tavan olsalar bu da 1000 i geçmişti
    Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bilanço 19 unda son gün.

Bilanço değilde bedelsizin ayak hareketi olsa olmazmıydı?

YTD.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3. Arkadaslar değerli yorumlarınıza teşekkür ediyorum...f/k yi araştırıp nasil bakılması gerektiğini öğreneceğim ins.Ve bundan sonra kademeli satis ins...ALLAH herkesin gönlüne göre versin ins...

4.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Onlar bugün taban biz tavan maşallah....
    Ben hedefime bakarım aynı anda başka faktörler olmuş olabilir hedefe sonuçta ulaştı mı ulaştı ordan döndü hee o olmuş bu olmuş derler ya tabela da ne yazıyor...
    O hisseleri alsam onların rasyolarına göre hedef koyarım ama biz kartn cuyuz..

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    onlar nerden nereye gitti kaç kat prim yaptı bizimkisini hatırlasana tavan olmamak için direniyordu bırak da şimdi arada o kadarcık fark olsun..

5. Önceki dipten alış zirveden satış ekran görüntüsünü bekliyoruz hala. Özelden de atabilirsiniz.Pinokyocum
     Alıntı Originally Posted by demisas Yazıyı Oku
    Sabah 504 den ekleme yaptim...

bilanco beklentim devam ediyor...

2021 marta kadar satmicam....

log in yapinca goremiorum ban yaptiklarimi...

trade isini bilmeyenlere egitim veririm ))

karton kapak isine girince de ilk ben burda resimki paylasicam...

ben de sizi seviyorum )))))))))))))
    Son düzenleme : kasvet; 07-08-2020 saat: 18:24.

6.  Alıntı Originally Posted by demisas Yazıyı Oku
    katiliyorum size...bu forumda hisse kotulemezsen adam yerine konmuyosun...hisseyi sevenlere bi milyon laf ediolar...inanilmaz sizofrensel hareketler .
    Hisseyi kötülemezsen değil düzgünce hitap etmezsen adam yerine konmazsın bu benim içinde geçerli herkes içinde..Bak ne kadar güzel yazılar var sertol kendi görüşünü yazıyor ben hayır öyle değil bence farklı diye yazıyorum fikir alışverişi yapıyoruz sonunda farklı pencerelerden bakıyoruz..Burada aslında çok güzel bir ortam var ben çoğu insanı hiç adlarını bilmeden tanıyor ve değer veriyorum bunu bozmayalım lütfen..

7.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Bilanço 19 unda son gün.

Bilanço değilde bedelsizin ayak hareketi olsa olmazmıydı?

YTD.
    Bana soruyorlar niye satmadın bilsem satar alttan tekrar alırdım tabi ama benim de hedefim bedelsiz biançodan sonra her an bekliyorum hayırlısı..

8. Sn Kasvet sizi tebrik etmek isterim.
    Gerçekten ne yaptı ne etti 539-549 arasındaki boşluğu doldurdu...

Şunu da söylemek isterim ki 3 tavan daha yapsa yine 800'lerde bulacağı kendimizi...
    Hem de hala +-%10 marjı varken.

Sakın yanlış anlaşılmasın yapacağından değil de aslında bu kadar da olası bir şey olduğuna dikkat çekmek istedim.
    Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 410/846 İlkİlk ... 310360400408409410411412420460510 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •