Sayfa 178/838 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 6704 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Hocam onu biliyoruz lakin bu it gözümüze soka soka yaparmı diye düşünmeden edemiyoruz. Ya tobo, ya ikili tepe tercih kansız patrona bağlı... Benim tahminim altına Prima bağlatacak ünal aga ama ona rağmen çıkmıyorum, çıkmayacağım. İnşallah fazla pislemez diyecem lakin bazen bezden taşırıyo fazla kokutuyor...
     Alıntı Originally Posted by borsa tilkisi Yazıyı Oku
    SM-M307FN cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyadan uzak
    Gönderi
    21,851
    şu şirketlerin yönetim kurulunun yarısı kadın olsa egeen ve kartonun işler daha da güzel olurdu emin olundesada yüzde 40 imiş oran
    “50 lot Egeen satıp 52 lot bfren alan gariban bir yatırımcı )"! “MASA KASA NİSA
    Burada yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler kendime aldığım notlardır.Bu bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir

3. Tweetırda insanlar isyanda sinirden gülüyorum ne beddualar neler neler..bana birileri böyle kötü şeyler yazsa çok üzülürümdüm herhalde varsın param olmasın ama insanlar beni böyle anmasın..kağıt diğer kağıtların düşüşten sonraki verdiği tepkiyi verse bile şu an 550 olmalıydı bakın sadece tepki diyorum..daha öncesine bakmadım ama 2 yıl önce zaten kağıt 400 müş yani diyecek birşey yok.. Çok merakla bilanço ve sonrasında vereceği tepkiyi bekliyorum..

Alıntı Originally Posted by Serkalgo Yazıyı Oku
    Bilançonun kasıtlı olarak geciktirilmesini iyiye işaret olarak algılıyorum. Sanırım iyi bir bilanço göreceğiz. Baskıyı yüksek tutuyorlar hissede. Adamları mübarek Ramazan ayı bile maneviyata dair dizginlemediyse vay bu milletin haline.
     Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Sayın Serkalgo bilanço iyi gelecek o yüzden baskılıyorlar görüşünüze katılmıyorum zira bu baskı 5 yıldır var..Ha bilanço nasıl gelir bilemem çok iyi de gelebilir katakule yapıp da vasat da getirebilirler...Adam bugün kademeleri öyle bir yapıyor ki bugün hiç al sat yapamadım..Bunlar inançlı olsa bırak Ramazan’ı neyse yine kızmayayım..
    Dünyada MÜSLÜMAN'a yakın millet Japon'lar galiba.
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

Çimbeton zarar geldi trendin tepesini 60 TL hesap etmiştim.Sattım.

Şimdi 92 leri gördü.

YTD

Spekülatörler bile bu kadar sıkmıyor en baba 3 yılda bir yeni zirveler yaparak hisselerini taşıyorlar.

Dipten dönüşte de üzerlerine %250 ile ucu açık katlamalar yapıyorlar.YTD
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

6. Normal durumda bilançosu iyi gelecek şirket fiyatlanır, KARTONSAN ilk çeyrek iyi işler yaptı.Yasaklara rağmen full çalıştı.Fiyatlara güzel zam yaptı.Böyle olunca Tahtaya üşüşenin tepesine vurdu patron söz sahibi benim hesabı.Bakalım ne kadar dizginleyecek daha.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Sadece dolar kuru artışında 7 milyon kâr geliyor. Diğerler satış iyi gelse 35 milyon gelebilir.............. sadece kisisel görüşüm olup tavsiye icermez

8. kur farkı geliri varda hiç gideri yokmu..

bilmediğimden soruyorum..

Sayfa 178/838 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •