Sayfa 844/844 İlkİlk ... 344744794834842843844
Arama sonucu : 6751 madde; 6,745 - 6,751 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Kötü günlerin geride kaldığını düşünüyorum. Ne demisler , su akar yolunu bulur. Yılların firması, bir şekilde düze çıkacaktır. Ayrıca olusu bile bugün borsada rekorlar kıran birçok firmadan daha değerlidir. Kartonun kış uykusundan uyandığını hep beraber göreceğiz ins ytd

2. Küçük hesaplar yapıyorsun enişte ama neyse mal.senin

3. Ölü kedi bile sıçrar, bu neyin kafası 2 haftadır hisseye nefes aldırmıyor

4. Ara ara belkide bulursun diye bir şarkı vardı bizim gençlik yıllarında dinledigimiz gerçi senin aradığında şarkıda aranan şeyler farklı ama

5. Bilanço iyi gelecekse mal topluyorlar kötü ise yükseltip verdiler millete karar veremedim hala bekliyorum ama umut azalıyor.Tek çare sanırım bedelsiz vermesi oda zor sanki

6.  Alıntı Originally Posted by pm204 Yazıyı Oku
    Bilanço iyi gelecekse mal topluyorlar kötü ise yükseltip verdiler millete karar veremedim hala bekliyorum ama umut azalıyor.Tek çare sanırım bedelsiz vermesi oda zor sanki
    80-130 arası zaten nefessiz çıktı. Habersiz kimse girmemiştir. Bence malı 70 bandında kaptırdı. Can havliyle ile attı kendini yukarı , biraz fazla atincada hop noluyoz diyip geri basti
    Bedelsiz verecekseniz canına okuya okuya verir konha , egeen gobi. Ole habersiz bir anda olmaz. Fren gobi önce kayitliyi son ana kadar kullanıp sonra bedelsiz gelir diye düşünüyorum. Ytd

7. 70nlerde hisseye çökmusken aslında çok güzel alım.firsati verdi. Gerek Diğer hisseler, gerek dolar gerekse enflasyon nereye vurursan vur bedavaydi hisse. Böyle bir daha koyak yapmaz.diye düşünüyorum. Genede bu fiyat bile yatırım yapilacak seviyede bence. Ne alacaksın bütün hisseler en az yapan 5 kat yapmış 20-30 kat yapanlar var
    Altın tarihi zirvesinde dolar hakeza ayrıca ekonomi yönetimi dolara basiyor6. Olağan üstü bisey olmazsa hareketi sınırlı olur. Ortadogu yatisirsa altında geriler. Karton bu hali ile 3,5 senelik yüksek enflasyonda 1,5 kat gitmiş. Ama genede enişte ne derse o olur eğer sağlam birileri girmezse tabi.. neyse daha yolun başındayız.gibi , yaşayıp göreceğiz. Hele bir bilanço gelsin. Küçük bir matematik sorusu ile bitireyim , 47M zararda olan bir şirketin hisse fiyatı 70 den 130 a çıkarken eğer bu sirket 400M kara geçerse hisse fiyatı ne olur. Cevapları bekliyorum ytd

8. 70nlerde hisseye çökmusken aslında çok güzel alım.firsati verdi. Gerek Diğer hisseler, gerek dolar gerekse enflasyon nereye vurursan vur bedavaydi hisse. Böyle bir daha koyak yapmaz.diye düşünüyorum. Genede bu fiyat bile yatırım yapilacak seviyede bence. Ne alacaksın bütün hisseler en az yapan 5 kat yapmış 20-30 kat yapanlar var
    Altın tarihi zirvesinde dolar hakeza ayrıca ekonomi yönetimi dolara basiyor6. Olağan üstü bisey olmazsa hareketi sınırlı olur. Ortadogu yatisirsa altında geriler. Karton bu hali ile 3,5 senelik yüksek enflasyonda 1,5 kat gitmiş. Ama genede enişte ne derse o olur eğer sağlam birileri girmezse tabi.. neyse daha yolun başındayız.gibi , yaşayıp göreceğiz. Hele bir bilanço gelsin. Küçük bir matematik sorusu ile bitireyim , 47M zararda olan bir şirketin hisse fiyatı 70 den 130 a çıkarken eğer bu sirket 400M kara geçerse hisse fiyatı ne olur. Cevapları bekliyorum ytd

Sayfa 844/844 İlkİlk ... 344744794834842843844

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •