Sayfa 561/846 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon
Arama sonucu : 6761 madde; 4,481 - 4,488 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

Kartonda sabrettiğimize değiyor daha spk ya başvurmadı .Artık yapilaçlar hızla yapılıyor kartonumuzda yoluna devam ediyor daha yolun yarısında değiliz ,

NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
    YERLİ MALI YURDUN MALI HERKES ONU KULLANMALI

3.  Alıntı Originally Posted by guven55 Yazıyı Oku
    Kartonda sabrettiğimize değiyor daha spk ya başvurmadı .Artık yapilaçlar hızla yapılıyor kartonumuzda yoluna devam ediyor daha yolun yarısında değiliz ,
    SPK başvurusu ne alaka başvurdu diye de mi beklenti olacak..Bedelsiz bir bütündür başvurunca çıkacak onay gelince çıkacak diye bir durum yok bunlar zaten sürecin içinde fiyatlanır..

4.  Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    a1 tacırler ınfo alsatcılar dadandı kagıda iş citi satıcı aslında takas rezalet ama bedelsız haberı guzel sırkete ne katacak dersen hıc bır sey ama sevıyor borsa bu tarz seylerı yarında umarımn guzel gecer

5. Saat 0955 de Tavanda kaç lot var ilk ben sorayım...

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    ... sırkete ne katacak dersen hıc bır sey ...
    Bedelsizin Şirkete Kazandırdıkları:
    Bedelsiz pay dağıtım işleminin şirket için en büyük artısı,
    kullanmadığı bilanço kalemlerini sermayesine dahil edecek olmasıdır. Bu sayede şirket yeni yatırımlar yapabilir.
    Aynı zamanda şirketlere vergi avantajı da sağlamaktadır. Şirket bilhassa bu vergi avantajına bakar.
    Bilgiler araştırmaya yönelik olup al,sat ya da tut tavsiyeleri içermez...

7.  Alıntı Originally Posted by çobanyıldızı Yazıyı Oku
    Bedelsizin Şirkete Kazandırdıkları:
    Bedelsiz pay dağıtım işleminin şirket için en büyük artısı,
    kullanmadığı bilanço kalemlerini sermayesine dahil edecek olmasıdır. Bu sayede şirket yeni yatırımlar yapabilir.
    Aynı zamanda şirketlere vergi avantajı da sağlamaktadır. Şirket bilhassa bu vergi avantajına bakar.
    hocam bunlar haber geldıgınde 600-700 lerden 1600 lere cıkaracak gelişmemi deil hepımız bılıyoruz bunları ama eskıden gelen bı bedelsız sevgısı var hatta bır zaman bedellı geldıgınde taban olurdu kagıtlar mısal eskı zaman gelen martı bedellısınde kagıt yuzde 40 düştü gecen haber geldıgınde 3 tavan yaptı.kucuk yatırımcı cok su anda bıstte ne gorse ne yukselse ne haber gelse atlıyor nedır nedeıldır dıyen bır kısı yok

8.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    hocam bunlar haber geldıgınde 600-700 lerden 1600 lere cıkaracak gelişmemi deil hepımız bılıyoruz bunları ama eskıden gelen bı bedelsız sevgısı var hatta bır zaman bedellı geldıgınde taban olurdu kagıtlar mısal eskı zaman gelen martı bedellısınde kagıt yuzde 40 düştü gecen haber geldıgınde 3 tavan yaptı.kucuk yatırımcı cok su anda bıstte ne gorse ne yukselse ne haber gelse atlıyor nedır nedeıldır dıyen bır kısı yok
    rüchan pazarı var mesela ornek adam yuzde 500 cıkmıs ruchandan gun ıcı alıyor oysa asıl kagıt yarıdan fazla ucuz ama bılmıyorrrr hareketlı kagıdı alma derdınde gecen bedellılerde dıkkat edın gereksız cıktı içi boş cogu dedım kufur yemedıgım kaldı düşüşe yakalananlar baktım bıttım ben dıyordu

Sayfa 561/846 İlkİlk ... 61461511551559560561562563571611661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •