Sayfa 468/848 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 6778 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Arkadaşlar bırakın ıvır zıvırla uğraşmayı 25 bedelsizin keyfini sürün.uyduruk bir sürü senet %100-200 bedellilerde dahi fiyatlarını 5'e 10 ' a katlamışken yıllardır bunu bekleyen kağıt yapıcılar bunun acısını çıkarmadan öyle %50-100 gibi artışla yetinecekler mi diye düşünüyorsunuz?YTD

2.  Alıntı Originally Posted by projektör62 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bırakın ıvır zıvırla uğraşmayı 25 bedelsizin keyfini sürün.uyduruk bir sürü senet %100-200 bedellilerde dahi fiyatlarını 5'e 10 ' a katlamışken yıllardır bunu bekleyen kağıt yapıcılar bunun acısını çıkarmadan öyle %50-100 gibi artışla yetinecekler mi diye düşünüyorsunuz?YTD
    Once bir 1000 leri gecsin de tahtanin gucune ve seyrine gore realize edilir..

Sent from my iPhone using Tapatalk

3.  Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Size ornek hisseler soyliyim onlarin hareketleru arastirin. Ortlama fikir edinirsiniz. Netas brisa ve afyon. Benzer sermaye artirumlari yapmislardi.

Kabaca hatirladigim kadar brisa 150 den 450 ye gitmisti. Netas 150 den 300 lere.

Ilk tavan bozdugunda cekilme yasayip tekrardan daha yukari gidip oralardan ele vermeye basliyorlar.

Su an elinde olanlar icin benim tavsiyem tavan bozdugunda bedelsiz dagitimini beklemeden cikmalari.

Hepinize tekrardan hayirli olsun.

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sevgili dostum kerevitaş örneği beni korkutmuyor değil!!!

Onu ve oranini bilmiyorum. Ama karton ve konya yillardir bekleniyor bedelsiz icin. Ins hepinizi cok mutlu eder. Cok az denk gelir boyle seyin icinde olmak insana.
     Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku

5. Kerevitas olayini direkt yasamis biri olarak soylemeliyim ki, bedelsiz haberi o hissede cok evvel fiyatlanmisti. Hisse 35 liradan 140’lari gormus ve ardindan 118 seviyesine cekilip haberle ellere verilmisti. M ulker denilen gangster’in oyununa gelmistik. Ben burda boyle bisey yasanilacagini sanmiyorum. Ayrica kerevitas o donem borc icindeydi ve kari yukselen sermayesine gore icler acisiydi.
     Alıntı Originally Posted by kubilayhan23 Yazıyı Oku
    Düşeni kırar

Hedefler beni bağlar

851 den çaktıklarında 494 düştük ,500 desek 850 ye 350 kalır.

önce 850 varır tahminen 1000 de pisikolojik direnç sonra 1200 hedef olur.

alttan gelen 350 Tl

850+350 = 1200 TL.

YTD.
     Alıntı Originally Posted by karabaht34 Yazıyı Oku
    Arkadaslarin cogu borsada yeni galiba.

Arkadaslar elimde hisse yok ama farkinda degilsiniz basiniza talih kusu kondu. Yuzde 200 300 cekerdi bu bedelsiz aciklamasi 10 yil once. Haftaya kimseye aldirmazlar emin olabilirsiniz bu kadar buyuk bedelsiz sermaye artirimiyla.

Alıntı Originally Posted by Ganalı Yazıyı Oku

6. Başta Turquaz üstad olmak üzere elinde KARTON olan tüm borsacılara selam olsun....Yıllardır beklenen haber geldi.....Elimde karton yok ama sizler adına çok sevindim.Tebrik ediyorum ,hayırlı uğurlu olsun...!!!

Yıllardır elimde BEDELSİZ potansiyeli hisse olup da akşam BEDELSİZ HABERİ gelmedi hiç.Bu yüzden az önce EGEEN tavanına bir miktar alış yazdım......Yaşlanıyoruz bu sevinci ben de yaşamak istiyorum artık.....!!!

Tatar bugün t ile başlayan tahtadan mal aldın mı
     Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Başta Turquaz üstad olmak üzere elinde KARTON olan tüm borsacılara selam olsun....Yıllardır beklenen haber geldi.....Elimde karton yok ama sizler adına çok sevindim.Tebrik ediyorum ,hayırlı uğurlu olsun...!!!

Yıllardır elimde BEDELSİZ potansiyeli hisse olup da akşam BEDELSİZ HABERİ gelmedi hiç.Bu yüzden az önce EGEEN tavanına bir miktar alış yazdım......Yaşlanıyoruz bu sevinci ben de yaşamak istiyorum artık.....!!!
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

8. Arkadaşlar bugün bütün hisselerimi satıp 765 TL ortalama ile 400 lot Karton aldım akşam %2543 bedelsiz açıklamış yeni gördüm sizce nerelere gider yorumlar mısınız?

Sayfa 468/848 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •